AUTODOFINANSOWANIE

Re: AUTODOFINANSOWANIE

29 Kwi 2014, 19:13

Osobiście nie wiem o co z ta listą mailingową chodzi? Czy jest Pan wstanie przygotować taką listę nawet okrojoną byśmy zobaczyli jak to działa?
stereo
Nowicjusz

Auto: Mazda 6 TDCI
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

29 Kwi 2014, 22:24

Witam Panowie i Panie!!!
Na forum jestem nowy ale nie w temacie. Byłem w piątek na sprawie i tam poznałem wielu z obecnych tu na forum fajnych ludzi którzy zostali oszukani tak jak ja. Zrobiliśmy listę z telefonami i meilami abyśmy mogli się łatwiej kontaktować między sobą. Tak jak obiecałem sprawdziłem możliwość refinansowania naszych kredytów w GETIN BANKU. Mam już wstępną analizę i propozycję jednego z banków która naprawdę wygląda nie źle, ale czekam jeszcze an negocjacje z centralą. jestem ciekawy ile z PAŃSTWA będzie chciało przenieść kredyty. Im nas więcej możemy wywalczyć lepsze warunki.

Pozdrawiam i czekam na kontakt, albo na forum albo emeil: radoslaw.ludwinski@tlen.pl
radeks1982
Obserwowany

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Ford
Silnik: 1.6TDCI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2009

29 Kwi 2014, 23:35

Drodzy Państwo, jeżeli chcecie spróbować sił w starciu z ADF to nie możecie zrywać umów!!!!
Każde odklejenie naklejek może byc potraktowane jako zerwanie umowy... refinansowanie kredytu może być traktowane jako zwolnienie z odpowiedzialności ADF, dlatego nie polecam takich działań w najbliższym czasie. Zresztą refinansowanie przeważnie wiąże się z dodatkowymi prowizjami.... Prędzej proszę ustosunkować się do wcześniejszej mojej prośby, byśmy mogli działać skutecznie.

Raczej apelowałbym, aby dodatkowo każdy kto nie może doczekać się zaległych płatności ze strony ADF wysłał na adres w umowie na dzierżawę powierzchni reklamowej wezwanie do zapłaty w trybie 7 lub 14 dni. w prokuraturze czy sądzie liczą się dowody, a nie tylko gadanina. Wezwanie do zapłaty jest kluczowe by stwierdzić czy ktoś się uchyla od dotrzymania warunków umowy czy nie. Nie ważne, że adres ADF jest nieaktualny. Wezwanie takie musi być wysłane listem poleconym, może być zwykłym.
stereo
Nowicjusz

30 Kwi 2014, 00:02

zgadzam sie liczy się DOWÓD w Sądzie
natasza
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 05 1994
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: skoda
Silnik: 2.0tsi
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2004

02 Maj 2014, 08:36

Przyszła mi taka myśl.Jeśli tata pana L. nic nie wiedział o oklejaniu samochodów z jego nr telefonu to dlaczego nie reagował na to.Twierdzi że nic o tym nie wiedział, a myślę że korzystał z darmowej reklamy i dlatego czerpał korzyści.Gdybyśmy udowodnili współudział komornik dobierze się do jego mieszkania gdzie jest zameldowany pan L.
natasza
Nowicjusz

02 Maj 2014, 09:54

Myślę, ze ta reklama nie miala dla niego znaczenia, raczej chodziło o uprawdopodobnienie rentownosci przedsięwzięcia. Czyli stworzono umowe pozorną. Inna rzecz, że niewiele pozytywnego z tego dla nas wynika.
Rumcais
Nowicjusz

Auto: Subaru
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dwie lewe ręce - obsługa własnego auta Dwie lewe ręce - obsługa własnego auta
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    II Runda Extremizer Motor Show 2012 w Częstochowie / relacja II Runda Extremizer Motor Show 2012 w Częstochowie / relacja
    10 tysięcy widzów zjechało w miniony weekend do Rudnik k. Częstochowy na Extremizer Motor Show! Ci, którzy są uzależnieni od adrenaliny i kochają motoryzację, na pewno długo tego weekendu nie zapomną! Nic dziwnego ...

• Re: AUTODOFINANSOWANIE

02 Maj 2014, 11:05

Myślę że takiej umowy nie ma , a jak się komornik weżmie za mieszkanie na ul.Idzikowskiego to pęknie pan Jan
    natasza
    Nowicjusz

02 Maj 2014, 11:38

pewnie tak, tylko ciekawe jak skłonisz komornika do takiego działania?;)
    Rumcais
    Nowicjusz

07 Maj 2014, 17:58

witam wiadomo coś jak po sprawie sądowej
    swojak2
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 01 1970
    Przebieg/rok: 15tys. km
    Auto: ford
    Silnik: 1.9 tdi
    Typ: Kombi

07 Maj 2014, 18:02

Tak, sąd oddalił pozew.
    Rumcais
    Nowicjusz

07 Maj 2014, 19:45

a w jakis sposób uzasadnili decyzje czy tylko że oddalili ?
    swojak2
    Nowicjusz

07 Maj 2014, 21:22

Nie byłem przy ogłoszeniu wyroku, ale z zeznań naocznych świadków wynika, że pozwany działał wprowadzony w błąd, ale miał prawo zrobić to, co zrobił - zatem pozew nie został uwzględniony.
    Rumcais
    Nowicjusz

07 Maj 2014, 21:40

pozwany czyli kto bo się pogubiłem !
    swojak2
    Nowicjusz

07 Maj 2014, 21:49

no widzę...;)

Wbrew nadziejom niektórych tu zgromadzonych sprawa w sądzie nie była przeciwko ADF, a wręcz przeciwnie - ADF pozwał Bogu ducha winnego człowieka za to, że ten nie dał się oszukać, jak my, jelonki. Jakkolwiek sąd po rozpatrzeniu sprawy uznał, że w/w miał rację nie dając się oszukać w efekcie pozew ADFu został oddalony.
    Rumcais
    Nowicjusz

07 Maj 2014, 22:49

Nie ukrywam pewnej satysfakcji z werdyktu Sądu. Na pewno jest to pierwszy kluczowy krok do przodu co do wykazanych faktów świadczących o celowym wprowadzaniu w błąd przyszłych klientów/ kontrahentów przez prezesa ADF p. Grzymałę. Dzisiaj nawet usłyszałem osobiście, że jeden z poszkodowanych przez ADF chętnie postawi piwko p. Krzysztofowi za ten pozew (chodzi o ironię - o strzał w kolano- ale piwo aktualne- zapewniam gdyby doszło do skutku nasze spotkanie w odpowiednim klimacie- jak coś sam postawię). Dodatkowo tym procesem prezes ADF przyczynił się do szybszego nadania biegu w swojej sprawie.... prokuratury same z siebie u nas działają niestety zbyt opieszale.

Dodatkowo kolejny raz apeluje do poszkodowanych o podesłanie do mnie mailem najlepiej w pliku pdf(bo w takim formacie bank preferuje potwierdzenia przelewów) potwierdzenia dokonanego przelewu przez bank na konto ADF wskazanego w umowie z bankiem. Proszę o takie potwierdzenie poprosić bank na podstawie numeru umowy kredytowej - apeluję by się spieszyć, a nie ignorować moją prośbę. Musimy pomóc Prokuraturze jak i Policji bo sami są mało wydolni w tej sprawie. Mam nadzieję, że po rozmowie z Komisarzem Policji - Policja potrafi ustalić już skutecznie adres spółki, a przynajmniej jej udziałowców. Mam nadzieję, że jutro problem ten będzie rozwiany.

pozdrawiam Tomasz Zajda
    email: tzajda@korki24h.pl
    stereo
    Nowicjusz