Automat, 150km+, silnik pod LPG, do 30k.

Automat, 150km+, silnik pod LPG, do 30k.

16 Lip 2018, 13:42

Witam serdecznie, powoli rozglądam się za nowym samochodem, budżet to 30 tyś zł. Interesuje mnie auto koniecznie z automatem, więc dobrze by było aby to była marka/model w którym nie ma z tym automatem problemów. Moc to 150km+, napęd obojętnie, silnik dobrze znoszący lpg, autem mam zamiar dłużej pojeździć. Koniecznie samochód bez problemów z korozją. Jeśli chodzi o nadwodzie to odpada coupe. No i wiadomo, im tańsze utrzymanie tym lepiej, pozdrawiam.
kretovsky
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak wyczyścić odbłyśniki i przednie lampy od środka? Jak wyczyścić odbłyśniki i przednie lampy od środka?
    Przygotowałem dla Was instrukcję według której można samemu wyczyścić przednie lampy i halogeny wewnątrz razem z odbłyśnikami. Nie jest to trudne zadanie trzeba jednak uważać żeby nie uszkodzić lampy podczas rozbierania, ...
    Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł
    Do stworzenia tego poradnika skłoniły mnie dwie rzeczy. Pierwsza to fakt, że na nasze forum trafia sporo osób, które chcą kupić auto w przysłowiowej "cenie średniego roweru" do dojazdów do pracy, szkoły, ...

•  
    • Seat Mii by Mango 2014
      Scena AutoMaster Show 2014
      Hyundai Genesis nowej generacji, sedan segmentu Premium, bok
      Volkswagen Polo R WRC, Rajd Szwecji w nocy