Automat dla Kobiety do 10tys - Śląskie - 2 dzieci, pies i ...

07 Gru 2021, 08:55

Dzień dobry, poszukuję autka dla kobiety (czyt. dla mnie) w automacie (nie półautomat, bez manetek itd, najlepiej DSG, CVT) do 10tys., jedynie woj śląskie. Nie szukam perełek w stanie igła, ale autka, które naprawdę nie było bite, z prawdziwym przebiegiem, i co najważniejsze z kompletem dokumentów z vinem itd do sprawdzenia, nie wymaga drugie tyle wkładu i bez przebiegu prawie 500tys. Z ważnym przeglądem i OC. Niestety na razie jestem załamana ofertami oszustów i innych bajkopisarzy, więc może tu ktoś ma coś fajnego do sprzedania ? Tak, żebym mogła wozić 2 dzieciaków, pół sklepu, psa ??
Z wymagań: diesel max 1.9, jak benzyna to 1.4, 1.6 lub 1.8, niekoniecznie turbo, może być z gazem. Bez zjadającej go mega rdzy, a rysy, wgniotki, otarcia, mi nie straszne, chyba że opiewają całe auto :D :D
Nie jestem zainteresowana mercami, saabami, bmw, reszta OK, jak najbardziej :)
xenia1986
Nowicjusz

07 Gru 2021, 15:27

Fajny opis :) a masz świadomość że celowanie w automat w tym budżecie może okazać się strzałem w stopę bo po niewielkim przebiegu będzie trzeba zrobić jego remont który może kosztować około poły ceny tego auta w najlepszym przypadku?
Rokiko
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 18

08 Gru 2021, 00:37

Tak, zdaje sobie sprawę, dlatego zaznaczyłam że nie szukam stanu igła, bo mam świadomość że takie auto perfekt i za tyle nie istnieje, jeszcze przy obecnych cenach :) Zawsze coś będzie do roboty, tak to już jest. Ba, kupując za więcej, dużo więcej, gwarancji bezawaryjności też nie mam (przykład w najbliższej rodzinie), no chyba że z salonu (ale też miałam przykład że z salonu było lekko walnięte, co potem wyszło), ale na takie zabawy nas nie stać :)
xenia1986
Nowicjusz

10 Gru 2021, 01:10

Już nieaktualne !! :) Przepraszam, ale nie wiem jak tutaj edytować swój temat, w każdym bądź razie, trafiło mi się bardzo fajne autko za normalne pieniądze. Dziękuję za uwagę :)
xenia1986
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niedzielny kierowca na autostradzie - nie bądź taki!
    W okresie świąteczno-noworocznym wielu polskich kierowców przemierza setki kilometrów, by spotkać się z bliskimi czy spędzić wolne dni z dala od domu. Nierzadko przynajmniej część trasy pokonują autostradą lub ...
    Toyota GT 86 (od 2012) – dziedziczka Hachi-Roku
    Z legendy modelu AE86 garściami czerpie współczesna, produkowana od 2012 roku Toyota GT86. Podobnie jak słynna Hachi-Roku, ma tylny napęd, świetnie się prowadzi i jest szybka, pomimo że pod maską zamontowano umiarkowanie ...

•