Automat, do 20-30k

automat, do 20-30k

14 Paź 2012, 08:04

Hej
Przeglądałem trochę forum, ale nie znalazłem odpowiedzi.

Zastanawiam się co kupić. Wymagania: automatyczna skrzynia + klimatyzacja, max 10 letni. Reszta nie jest obowiązkowa, ale preferował bym: >100KM, żadne takie krótkie-wyższe-niż-dłuższe (fiat panda/renault kangoo odpada), najlepiej coupe albo sedan. Nie szukam samochodu dla szpanu i wyścigów - głównie jazda po mieście i krótkie trasy, dla 1 osoby. Preferował bym wydać do 20k, ale jak rzeczywiście warto, to mogę więcej.

Co byście polecili?
blahblah
Obserwowany

Auto: Ford Taurus

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Juke Fun Edition - seria limitowana Nissan Juke Fun Edition - seria limitowana
    Nissan wprowadził do oferty nową edycję specjalną miejskiego crossovera Juke, stworzoną dla tych, którzy wyrazić swoją osobowość poprzez wyjątkową, oryginalną stylizację nadwozia i wnętrza swojego samochodu. Juke Fun ...
    Toyota C-HR R-Tuned - 600-konny crossover Toyota C-HR R-Tuned - 600-konny crossover
    Toyota zaprezentowała na targach SEMA 2017 wyścigowego crossovera Toyota C-HR R-Tuned oraz całą kolekcję modyfikowanych Camry, w tym samochody NASCAR. Toyota C-HR o mocy 600 KM jest najszybszym crossoverem na świecie. Na ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI