Automat do 45 tys. zł

20 Lis 2021, 13:58

Cześć,

Przyznam się szczerze, że nie jestem znawcą motoryzacji, więc poszukuję samochodu, w który wsiądę i po prostu będę jeździł, bez większych zmartwień.

Rozglądam się za automatem (najlepiej w sedanie), benzyna czy diesel nie ma większego znaczenia, bardziej liczy się natomiast spalanie, smoki na które trzeba studnię z paliwem mnie nie interesują, dlatego pojemność 2.5 to myślę absolutne maximum.

Rocznik od 2010 wzwyż, no i to chyba na tyle.. Co można polecić przy takich wymogach?
BasementBuba
Obserwowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin

27 Lis 2021, 12:12

BasementBuba napisał(a):benzyna czy diesel nie ma większego znaczenia, bardziej liczy się natomiast spalanie
No i tu warto by było napisać jakie robisz przebiegi czy dużo jeździsz w trasie lub czy jednorazowe dystanse nie są krótkie.

BasementBuba napisał(a):poszukuję samochodu, w który wsiądę i po prostu będę jeździł, bez większych zmartwień
Mając to na uwadze twoje powyższe stwierdzenie ma spore znaczenie :)
Rokiko
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 18
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana baterii w elektronicznym kluczyku - Toyota
    Dzisiaj przyszedł czas na wymianę baterii w elektronicznym kluczyku. Przed wyłączeniem zapłonu przyciskiem otrzymałem informację o niskim stanie naładowania baterii w kluczyku i na zegarach wyświetliła się kontrolka w kształcie ...
    Nissan Micra ELLE elegancka, energiczna i kochająca miasto
    Najlepszy partner dla kobiety z miasta - Nissan Micra ELLE. Elegancka, asertywna, energiczna i kochająca miasto. Ten opis pasuje doskonale zarówno do Nissana Micry, jak i do czytelniczek najchętniej kupowanego czasopisma ...

•