27 Kwi 2026, 00:02
Witam wszystkich .
Posiadam audi a4b6 benzyna 2.0 131km.
Wczoraj mechanik wymieniał olej w silniku wraz z filtrami . Gdy odebrałem samochód , czułem że lekko stracił moc , zbagatelizowałem to . Następnego dnia rano odpalił dopiero za 5 razem , gdzie zawsze odpalał od razu za 1 bez problemu . Gdy udało mi się odpalić to na jedynce praktycznie auto stało w miejscu jak by nie mialo mocy na tej jedynce . Problem występuje w tym że właśnie przy postoju nie chce jechać , dodaje gazu obroty są na 3 tysiące a samochód jedzie na sprzęgle . Wyższe biegi łapie ale przy tej jedynce strasznie się ciągnie praktycznie stoi w miejscu . Raz załapie normalnie raz nie . Ktoś pokieruje w tym temacie co najlepiej zrobić ?
Kontrolka EPC się świeci