Awaria policyjnego poloneza

24 Lip 2007, 18:58

Zobaczcie pechowy dzień policjantów

Oto link:


Pozdro :D
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 629
Miejscowość: Pruszków

25 Lip 2007, 09:25

No jak mają stare Polonezy to sie niedziwić:)OBY WIĘCEJ TAKICH BYŁO , co to za muzyczka leci pod koniec filmiku??
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

29 Lip 2007, 09:17

mają stare auta i sie psują ale to był caro plus
ciekawe co by było jak by to był zwykły caro
pietrzyk
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 169
Miejscowość: sosnowiec

30 Lip 2007, 15:58

Ehhh nie no płakać sie chce wczoraj wróciłem do polski ,boże zagranica policje mają BNW i maja jakies szanse dogonic w poscigu samochód a tym czymś co nasza policja ma?Polonezy -.- Boże aha noi przepraszam Astry jeszcze ;/Kogo oni chca tym dogonic? ślimaka?
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk

30 Lip 2007, 19:37

SoleQ niezapomnij o nieoznakowanych samochodach czyli Passat, Octavia:) jescze niegdy ich nie widziałem dlatego że jest ich około 10 xD
Ja w Niemczech widzialem Audi RS4 jako policje i raz Porszaka:)
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

31 Lip 2007, 00:08

Hehe, niektóre wozy pościgowe w UK mają NOS... A oznakowanych w UK nie brakuje, najczęściej super wypasione furki, z przyciemnionymi szybami i bez żadnych napisów jaki to model... Mercedesy, BMW i inne fury z wyższej półki, z którymi niektórzy się próbują ścigać, a potem mają pecha bo wszystko było nagrywane :lol:
DFireCrow
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Alfa Romeo Giulia GTA 1965 rok
    Pośród Alf Romeo z lat 60., które najbardziej zapadły w pamięć jej miłośników, pierwszoplanową rolę zajmuje Giulia Sprint GTA, niezaprzeczalna gwiazda wyścigów. Jej kształt jest prawie taki, jak ...
    Magazyny energii z baterii samochodowych
    Toyota i Chubu Electric Power zawarły porozumienie w sprawie wspólnej budowy systemu magazynowania energii Storage Battery System na przemysłową skalę. Zostaną w nim powtórnie wykorzystane akumulatory z samochodów ...

31 Lip 2007, 11:06

hehe .. w polsce w lublinie mają vectre naszybszy samochod policyjny w wojewodzwie i modneo mk1
Death Angel
Początkujący
 
Posty: 178

31 Lip 2007, 12:04

no podobno maja te samochody ale ja jeszcze zadnego nie widziałem :)
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

31 Lip 2007, 13:50

mojego ojca mondeo zlapalo i zreszta ono czesto widac... a vectre ja widzialem .. jak raketa z pod swiatel ruszyla
:evil:
Death Angel
Początkujący
 
Posty: 178

31 Lip 2007, 20:59

Death Angel napisał(a):mojego ojca mondeo zlapalo i zreszta ono czesto widac... a vectre ja widzialem .. jak raketa z pod swiatel ruszyla
:evil:
no bo nieoznakowane radiowozy mają w d**** przepisy i robią co chcą :)
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

31 Lip 2007, 21:37

I know 8) .. wlasciwie co im zrobią jak to policja?? i czesto nikt nie wie kim są
Death Angel
Początkujący
 
Posty: 178

01 Sie 2007, 18:43

No ja w Niemczech widziałem toyotę Land Cruiser 100 jako policje.ale z tego co wiem to w Polsce tez zaczyna być fajnie np. na A4 podobno krążą zakupione przez policje M5!. Przypomniały mi się czasy jak to kolega ojca w latach 80-tych przywiózł sobie za granicy BMW. I szalał nim po Podhalu a policja w Polonezie lub fiacie 125p nie mogla go dogonić ani odczytać jego numerów.
Łukasz789
Aktywny
 
Posty: 460
Miejscowość: Kraków

04 Sie 2007, 21:31

Nic tylko płakać z naszego sprzętu Policyjnego.Ale cóż wszystko ma swoje usprawiedliwenie porównajcie Sobie życie Tu a w Ameryce 15 lat temu w Ameryce było tak jak tu Teraz...Komuna robi swoje ..
Fire Crow na serio mają Podtlenek azotu(NOS)?Ja piernicze :D Tylko gorzej jak naprzykład jak by do polski przyjechał na tydzien taki Ford Gt :D których w czasie mojego pobytu w angli widzialem 2 i nawet jednemu zdjecie trzasnołem chcecie to moge powysylac na miale albo wkleic tu na forum :DNawet z nos'em nasz pasacik czy octavia nie pomoże :Dmusieli by sie zapożyczyć jakiejś fury od angolów choć i tak watpie czy by go dogonili:D
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk

16 Sie 2007, 11:59

wklej fotke na forum:)a we Włoszech widziałem Lambo jako policje
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

29 Sie 2007, 14:29

W Niemczech jest policyjny nieoznakowany radiowóz BMW M5, a w USA Dodge Charger (silniki V6 i V8 od 193 do 430 KM) i Hummer o mocy 700 KM. We Francji mają 63 Imprezy WRX. Czy na świecie powstanie nieoznakowany pojazd marki Bugatti Veyron 16.4.?

Pozdro :D
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 629
Miejscowość: Pruszków