AXA chce inspekcji zdalnej, legit?

27 Lut 2021, 19:00

Zamówiłem przez internet za pośrednictwem mBanku ubezpieczenie AC+OC i za nie zapłaciłem. Przyszedł zaraz po tym sms od AXA z informacją o inspekcji polegającej na wykonaniu przeze mnie zdjęć samochodu za pomocą aplikacji do pobrania z strony www.audanet.pl .

Chciałbym się upewnić, czy jest to legitne. Prawdopodobnie jest, ale średnio mi się widzi wchodzenie w ciemno na stronę, którą nie znam, by instalować tajemniczą aplikację.
MaderLevap
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 23 11 2001
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Fiat Panda
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2016

28 Lut 2021, 13:21

Zadzwoń do AXA i po prostu zapytaj. Kolejna rzecz- dlaczego masz to robić przez jakąś aplikację? Powiedź od razu, że nic nie będziesz ściągał, bo zdjęcia możesz zrobić smartfonem, aparatem i wysłać mailowo.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 17300
Zdjęcia: 1188
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak przygotować samochód do wiosny?
    Dokładne umycie samochodu po zimie to nie tylko kwestia estetyki – można w ten sposób ochronić samochód przed postępowaniem korozji. Oprócz tego regularne mycie auta, zwłaszcza szyb, lusterek i ...
    Odśnieżanie i odladzanie samochodu
    W zimie dokładne oczyszczenie auta ze śniegu i lodu ma ogromne znaczenie. Jazda samochodem przypominającym igloo lub z zaparowanymi szybami jest niebezpieczna, a w dodatku grozi mandatem. Po intensywnych opadach śniegu na ...

  •