Axam A540 Twin problem z linką zmiany biegów

Axam A540 Twin problem z linką zmiany biegów

22 Paź 2015, 12:15

Witam wszystkich. Kupiłem nie dawno Aixam (microcar) A540 Twin i okazało się że jest zerwana linka od zmiany biegu przód/tył. Co gorsze nie nie mogę dostać nigdzie linki do tego modelu, próbowałem zamontować tam jakiś zamiennik (ponoć pasuje linka hamulca ręcznego od fiata 126p) i nadal nic jakby ktoś wiedział jak to rozwiązać to bardzo proszę o pomoc.
cj122
Obserwowany

Prawo jazdy od: 22 10 2012
Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: Audi A6 S6 S-LINE
Silnik: 2,5 TDI V6
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Axam A540 Twin problem z linką zmiany biegów

23 Paź 2015, 08:45

weź tą zepsutą (na wymiar) i jedź do firmy dorabiającej linki hamulcowe itp
dorobią na wymiar to co jest potrzebne
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Salon Volvo 100 km od koła podbiegunowego Salon Volvo 100 km od koła podbiegunowego
    Samochody Volvo od ponad 85 lat powstają w Szwecji, kojarzącej się z surowym, polarnym mrozem i śniegiem. Najdalszy salon tej marki znajduje się w miasteczku Gällivare . Miejscowi twierdzą, że to tylko 4 godziny drogi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Z ulicy na tor - Poznań
      Audi RS 6 Avant quattro, sprint na torze, 2013
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Skoda Superb kombi Laurin & Klement