Backmasking.Wierzycie w to ??

Backmasking.Wierzycie w to ??

04 Sty 2009, 02:06

PIOTR "MAGIK" ŁUSZCZ
Członek zespołu Kaliber 44 PIOTR "MAGIK" ŁUSZCZ, był jednym z najwiekszych przedstawicieli polskiego hip-hopu. Nie mam zamiaru nikogo zanudzać jego biografią..może tylko troche o tym co o nim najważniejsze i na temat: "26 grudnia 2000r czyli tydzień po wypuszczeniu ostatniej płyty, wyskoczył z 9 piętra swego mieszkania... Około godziny 6.45 zmarł w katowickim szpitalu, pozostawiając żonę Justynę i trzyletniego syna, Filipa." Zadaję sobie pytanie, dlaczego wyskoczył z okna. Co mogło być przyczyną? To nie mógł być przypadek. Na różnych stronach możemy przeczytać co MOGŁO być przyczyną jego śmierci. Mówi się o problemach z WKU i schizofrenią.. Ale czy wiemy napewno? Nie.. Dla mnie to było jedną wielką zagadką. Do czasu.. Znając piosenkę "+ i -" moge zacząć temat backmaskingu..

Czym jest backmasking? To wykorzystywana głównie w muzyce metoda ukrywania wiadomości, możliwej do odczytania tylko przy wstecznym przesłuchaniu utworu.

Wystarczy przesłuchać tego, na przykładzie Magika:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3zsoCpF6Y1I[/youtube]

Dla nie wierzących proponuje ściągnięcie programu: AUDACITY i odsłuchanie samemu całości piosenki od tyłu...

Chciałam wyjaśnić związek śmierci Magika ze słowami które słyszymy we fragmencie odtwarzanego od tyłu utworu:

"Ja jeszcze wiem, pół minuty"

30 sekund, wiec moze to był czas spadania Magika, gdy wyskoczył z okna, ale to niemożliwe, ponieważ jest to niemożliwe, aby człowiek tyle czasu spadał z 9. piętra Druga hipoteza była taka, że 30 sekund symbolizuje 30 minut, w czasie których Magik umierał. Wyskoczył z okna o 6.15, zmarł o 6.45 w szpitalu. Możliwe, ale nie do końca. utwor trwa 4:55

"boze moj tylko nie mow mi, ze ja jestem..." pada 1:26 przed koncem utworu co od tyłu oznacza: "ja jeszcze wiem, pół minuty..."

lekarz mowi Magikowi, ogłaszając wynik badania w utworze: "jest to minus", słowo "minus" wypowiada 56 sekund przed koncem piosenki 1:26=86 sekund 86-56=30!!!! - tajemnicze pół minuty, które oznacza czas do momentu, w którym Magik dowiaduje się, że nie jest zarażony AIDS??!!

"Jeszcze cztery"- Proponuję zwrócić uwagę, że utwór był wydany w 1996r..JESZCZE CZTERY..? Cztery lata później popełnił samobójstwo..

Bardziej kontrowersyjne jest "Jeszcze cztery", tak jakby Magik sam zaplanował swoją śmierć. Wygląda to na plan, albo podświadomie wiemy co mamy zamiar zrobic w przyszłości. To dalej pozostaje nie wyjaśnioną zagadką..

Backmasking można też zrobić. Niektóre gwiazdy muzyki tak robiły, ale wyszło że to nie prawda. w "+ i -" naprawde jest backmasking.

Britney Spears(nie wiadomo) w jednej piosence ma coś w stylu: prześpij sie ze mną, nie jestem zbyt młoda... coś takiego..

Led Zepplin (prawda) w stairway to heaven puszczanym od tyłu słyszymy treści satanistyczne..

Przykładów jest wiele...

zrodlo:Focus.pl

MNA AZ WSTRZASNELO :)
Myslicie ze to przekret czy Magik naprawde to zaplanował ??
marcin94
Aktywny

Auto: Stanced BMW 330d
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Automatyczna

Re: Backmasking.Wierzycie w to ??

04 Sty 2009, 19:15

Moim zdaniem taka sensacja pudelkowa, żeby ludzie zaczęli wchodzić i się podniecać.

PJD i tyle.. Nie ma co rozmyślac.
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz

Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...
    Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość
    Niemiecki automobilklub ADAC, spośród 52 samochodów, wybrał Audi A3 zwycięzcą kategorii "jakość" tegorocznej edycji nagrody "Gelber Engel". Wyniki konkursu opierają się na sporządzanej przez ADAC statystyce ...

• Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Stare samochody do remontu, 2
      IMG 20170219 124836
      Linia startu w wyścigach równoległych