Bagnet został zablokowany

Bagnet został zablokowany

19 Cze 2016, 22:41

Witam.
Dziś chciałem zobaczyć poziom oleju w silniku audi a4 b6 2.0 najpierw normalnie wyciągam, czyszczę i wsadzam z powrotem następnie pociągam za bagnet a on wychodzi z jakieś 10cm a reszta jest już zablokowana. Próbowałem go obracać w różnych pozycjach używając sily jednak on wychodzi tylko trochę. Nie mam pojęcia co zrobić z tym ponieważ spotkałem się z tym pierwszy raz, a nie chce żeby cos wyłamać, bo czytałem ze ponoć można złamać bagnet i nabawić się problemow :/

Pozdrawiam
Hansel
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 04 2011
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: audi a4 b6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Bagnet został zablokowany

23 Cze 2016, 14:15

Jest problem rzeczywiście,być może pomoże odkręcenie mieszka bagnetu przy silniku i wtedy należy kombinować dalej.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Bagnet został zablokowany

24 Cze 2016, 08:38

Kolega dobrze radzi, a jeśli by ci wpadł kawałek bagnetu do środka, to też dziury w niebie nie będzie - w nowych autach, gdzie bagnety są z plastiku nieraz w miskach pływa już 2-3 końcówki bagnetów i nic się nie dzieje :)
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad
    Audi A4 allroad quattro to ucieleśnienie jedynej w swoim rodzaju koncepcji: połączenia wysokiego komfortu jazdy z zaletami offroad. Samochód ten cieszy się wyjątkową w swoim segmencie pozycją.

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Rage-Race 2007
      Autotraper Moab Challenge, 1
      Mercedes tuning