Bagnet został zablokowany

Bagnet został zablokowany

19 Cze 2016, 21:41

Witam.
Dziś chciałem zobaczyć poziom oleju w silniku audi a4 b6 2.0 najpierw normalnie wyciągam, czyszczę i wsadzam z powrotem następnie pociągam za bagnet a on wychodzi z jakieś 10cm a reszta jest już zablokowana. Próbowałem go obracać w różnych pozycjach używając sily jednak on wychodzi tylko trochę. Nie mam pojęcia co zrobić z tym ponieważ spotkałem się z tym pierwszy raz, a nie chce żeby cos wyłamać, bo czytałem ze ponoć można złamać bagnet i nabawić się problemow :/

Pozdrawiam
Hansel
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 04 2011
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: audi a4 b6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Bagnet został zablokowany

23 Cze 2016, 13:15

Jest problem rzeczywiście,być może pomoże odkręcenie mieszka bagnetu przy silniku i wtedy należy kombinować dalej.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Bagnet został zablokowany

24 Cze 2016, 07:38

Kolega dobrze radzi, a jeśli by ci wpadł kawałek bagnetu do środka, to też dziury w niebie nie będzie - w nowych autach, gdzie bagnety są z plastiku nieraz w miskach pływa już 2-3 końcówki bagnetów i nic się nie dzieje :)
Anjin
Zaawansowany

Auto: Peugeot
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak marki premium zmieniają motoryzację Jak marki premium zmieniają motoryzację
    Niegdyś rola producentów samochodów ograniczała się niemal wyłącznie do produkowania aut. Ale to już przeszłość. Dzisiaj największe marki nie tylko dają nam coraz bardziej zaawansowane pojazdy, ale również ...
    "To nie ty wygrywasz w Le Mans, to Le Mans pozwala tobie zwyciężyć" "To nie ty wygrywasz w Le Mans, to Le Mans pozwala tobie zwyciężyć"
    W 6-godzinnym wyścigu na torze Silverstone, pierwszej rundzie serii FIA World Endurance Championship, Toyota wyprzedziła Porsche, choć jednocześnie rywalizacja między TS050 Hybrid a 919 Hybrid była bardzo zacięta. To dobra ...

•