Bardzo proszę o pomoc

bardzo proszę o pomoc

08 Paź 2015, 19:10

witam
czy ktoś może mi pomóc w wyborze z pośród tych aut mam problem czy auta mają prawdziwy przebieg, potrzebuję auta na dojazd do pracy wypad poza miasto itp
[link wygasł]
[link wygasł]

z góry dzięki
321bum
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 19 12 1980
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

Re: bardzo proszę o pomoc

20 Paź 2015, 11:10

Jesteś świadomy w jakim celu zakłada się gaz w aucie ? :)
Na pewno nie po to by podwyższyć jego wartość - przebiegi tych aut są bardzo wątpliwe ale jeżeli akceptujesz większy przebieg niż ten deklarowany trzeba kierować się stanem mechanicznym a nie wizualnym takich aut.
Później przy sprzedaży nikt Ci nie zwróci za to ile włożyłeś w auto od strony technicznej.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 32
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną? Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną?
    Zderzenie samochodu ze zwierzęciem wybiegającym na jezdnię może skończyć się tragicznie zarówno dla zwierzęcia jak i pasażerów pojazdu. W 2013 roku policja odnotowała aż 179 wypadków z udziałem zwierząt, ...
    Północ - Południe SKYACTIV, wielki finał wyprawy Mazdy Północ - Południe SKYACTIV, wielki finał wyprawy Mazdy
    Wyprawa Mazdy "Północ-Południe SKYACTIV" dotarła do mety. Właśnie zakończyła się dwutygodniowa podróż Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego w ramach projektu Północ-Południe SKYACTIV, realizowanego przez ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50