Benzyna dla rodziny do 10 tys

Benzyna dla rodziny do 10 tys

09 Kwi 2016, 14:39

Cześć,
poszukuję auta dla rodziny nie koniecznie w kombi. Silnik zasilany benzyną o mocy wystarczającej do komfortowej jazdy (nie sportowej). Zastanawiałem się nad Mazdą Premacy 1.8. Czy w tej półce cenowej jest coś ciekawszego?
Czy warto obejrzeć ten egzemplarz?
[link wygasł]

EDIT:
Zależy mi na aucie pojemnym ale nie za długim ponieważ mam trochę zapchany garaż. Zafira i premacy to dwa takie główne modele pomiędzy którymi się rozglądam. Bardziej skłaniam się ku maździe.
malczan
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 08 2007
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Golf IV
Silnik: 1.9 tdi 90 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Benzyna dla rodziny do 10 tys

09 Kwi 2016, 16:33

Premacy czy Zafira są ok. Poszukaj tylko zadbanego egzemplarza.
Ten z linku wygląda dobrze.
Zdecydowanie lepiej szukać benzyny 2.0 to w przypadku Mazdy.
noisy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 21
Miejscowość: Tomaszow
Prawo jazdy od: 27 02 2003
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: VW Passat
Silnik: 1.8T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Silniki VEA z przełomową technologią wtrysku paliwa: Volvo Silniki VEA z przełomową technologią wtrysku paliwa: Volvo
    VEA (Volvo Engine Architecture) to nowa rodzina silników czterocylindrowych, która pojawi się w ofercie Volvo pod koniec 2013 roku. Obejmie ona zarówno jednostki benzynowe, jak i Diesle. W jednostkach ...
    Aplikacja z funkcją eRemote BMW ConnectedDrive dla BMW i Aplikacja z funkcją eRemote BMW ConnectedDrive dla BMW i
    Dostęp do informacji o planowaniu podróży możliwy jest przy pomocy smartfona lub systemów pokładowych pojazdu dzięki dedykowanej BMW i, smartfonowej aplikacji kompatybilnej z systemem operacyjnym iOS oraz Android. ...

•  
    • Transport opon wózkiem widłowym po hali, Michelin
      Chicago Auto Show 2008
      Mercedes-Benz CLA
      Trzeba wyjść z auta, a w koło pełno wody