Benzyna do 4 tyś, golf?

Re: Benzyna do 4 tyś, golf?

28 Lis 2015, 11:58

A taki Civic? Sprzedający wydaje się być dość uczciwy.
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
0

28 Lis 2015, 19:08

Ciekawy, i formalnie to samo co mój r400 w kwestii 'większości' części. Kurde, jechalbym oglądać cokolwiek a tu mnie robota uziemiła i nagle nocka na dzisiaj wypadła...
Bravo gt? [link wygasł]
Wygląda ciekawie, szkoda ze foty spod maski nie ma, nie wiem jak z awaryjnością, eksploatacja pewnie będzie tania, w końcu to fiat :D
Poszukujący
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 04 2010
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Lanos
Silnik: 1.6 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
0

29 Lis 2015, 09:20

Bravo z mojego miasta i sprzedaje się już trochę czasu.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

0

29 Lis 2015, 13:07

[link wygasł]
co sądzisz o tym wygląda rozsądnie, samochód jest w miarę prosty, a częśc tanię i łatwo dostać używki.
[link wygasł]
też ciekawy tylko nie wiem jak ten silnik znosi obecnośc LPG, blachy jak na zdjęciach w przyzwoitym stanie. Wygląda na zadbany.
[link wygasł]
dobry samochód tylko trzeba uważać na blacherkę i nie wiadomo czy 1,4 uciągnię tą bude. miał podobnego tylko z silnikiem diesel'a i złego słowa nie można na ten samochód powiedzieć. myślę, że warto też wziąść go pod uwagę.
Bartek88
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 30 07 2006
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Ford focus mk2
Silnik: 1.6 TDCI 109 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2005
0

29 Lis 2015, 13:17

Focus za 4300 z Niemiec to złom na bank, Lanosa możesz obejrzeć a mondeo raczej nie nadaje się do LPG.
A tu oferty ode mnie:
[link wygasł]
[link wygasł]
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
0

29 Lis 2015, 13:30

Focus I w takich cenach jest często spotykany na rynku. Moim zdaniem mankamentem w tym egzemplarzu jest silnik który jest słaby, blacha też może być przygotowana pod sprzedaż, ale nie ocenisz tego po zdjęciach. sam w tym roku sprzedałem focusa I za 5000 tylko z silnikiem TDCI. Co do drugiego forda to się zgadzam widać tez początek rdzy z tyłu samochodu.
Bartek88
Nowicjusz

0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku
    Podczas siódmej edycji "Schloss Bensberg Classic" w miejscowości Bergisch Gladbach, niedaleko Kolonii, ŠKODA pokazała dziewięć niesamowitych samochodów klasycznych, pochodzących ze 120-letniej historii ...
    Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...

• Re: Benzyna do 4 tyś, golf?

29 Lis 2015, 14:52

Lanosami nawaliłem ponad 100 tyś km i mam już dość trochę, a na pewno nie z tym silnikiem - 1.4 nie ogarnia budy lanosa, za słaby, do tego z klimą to już dopiero jest jazda w trasie przy wyprzedzaniu :D No i pali najwięcej, przy 1.4 zawsze te 12-13 gazu brał, 1.6 zamykał się w 11, a był dużo bardziej dynamiczny. Lanosy są fajne, tanie, ale mają 'syndrom cebuli' - polaczki nie dbały, bo 'to auto jest warte tysiaka to po co wkładać zawias za 800', potem jak się zaczyna sypać to jest tragedia, a szczyt bezawaryjności to to nie jest również. Wolałbym nubirę już tak czysto prywatnie - wygodniejszy zawias i wyposażenie życiowe + trochę lepsza żywotność tych aut, lanos po 250k już jest mega dojechany z reguły ;)

Fordy mnie nie przekonują jakoś :)

Teraz zauważyłem, że bravo ma opony w negatywie (tylne) więc też je odpuszczę chyba.

Lagoona: [link wygasł] (minus, że handlarska)

Moze 323 z v6?:
    [link wygasł]
    Chociaż eksploatacja zapewne nie będzie wybitnie tania ;)
    Poszukujący
    Nowicjusz

0

29 Lis 2015, 15:45

Laguna wygląda ok ale czy warto pchać sie 20 letniego francuza? :no: Mazde cięzko ocenić bo zdjęcia to katastrofa. Skora znasz się troche na samochodach i jesteś w stanie dokonać napraw to nie myślałeś żeby kupić coś nowszego z lekkimi uszkodzeniami i poskładać to na uzywanych częściach. Napewno wyjdzie taniej niz kupienie modelu nieuszkodzonego.
    Bartek88
    Nowicjusz

0

29 Lis 2015, 15:57

Nie mam zaufania do aut pokolizyjnych czy owypadkowych, zresztą- ja się znam na mechanice (trochę :P ) a nie na blacharce, mozna nieźle wtopić potem.
    A do aut lekko tłuczonych mam średnie podejscie, pierwszym lanosem jak moja ex-kobita zapakowała gosciowi w tyłek przy 20km/h to widziałem jaki był sajgon z tym autem - dopiero wtedy wyszlo, że byl ostro tłuczony w przód, a porobiony praktycznie wizualnie na tip top. Jakby był bezwypadek to byłby lux, a tak przez prostowanie na ramie i dłubanie w efekcie były 3 osoby poszkodowane :/

Zresztą - rocznikiem się nie jeździ, fakt, że auta z lat '90 mogą wyglądać archaicznie, ale takie audi80 b4 przejezdzi w 3 i troche wiecej niz sporo nowszy np. focus ;)
    Poszukujący
    Nowicjusz

0

29 Lis 2015, 16:30

No to może skoda felicia:
    [link wygasł]
    Nissan almera N15
    [link wygasł]
    Audi 80:
    [link wygasł] 9 lat w jednych rękach to +
    Astra
    [link wygasł] (szkoda że z Polski- classic)
    Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
    fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
    Krzychu
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
    Silnik: 900 39 KM
    0

29 Lis 2015, 16:38

Laguna ładna ale miała coś z prawym tyłem bo klapa dziwnie ucieka do góry no i własnie handlarz który ile musiał dać za niego żeby jeszcze zarobić?
    Mazda zdjęcia tragedia ale odpuściłbym,patrząc na tuning wizualny nikt normalny tym nie jeżdził..

Obejrzyj Civica z mojego linku bo naprawdę ciekawie się prezentuje.
    Tutaj jeszcze ładna Carina na czarnych blachach tylko niewiem czy diesel Ci odpowiada.
    [link wygasł]
    Barol
    Awatar użytkownika

1

29 Lis 2015, 17:02

Disel odpada, sam teraz mam disla w stanie igła miód malina, tylko bez sensu jest jeżdzenie ropniakiem po mieście... Dzisiaj z roboty nad ranem wracałem, to po 4kilosach wskazówka temperatury nawet nie ruszyła (a wszystko sprawne, ot 2litrowy ropniak z lat '80 :P ) - ja wiem, że lubię jeździć, ale robienie kółek po 15 km za każdym razem jak z roboty wracam jest bez sensu ;)
    Benzyniakiem jak szybki skrobałem to już ciepło w środku się robiło, dislem - zapomnij, przy -4* w nocy jak jadę 20km na uczelnię to ciepło mam prawie pod uczelnią - jak silnik już złapie 90* to szybko grzeje w środku, ale zanim to się nagrzeje...
    Do goscia od civika proboje sie dodzwonic ale ciezko idzie coś, po weekendzie będę próbował jeszcze.
    Kurde, wybrzydzam jak baba :D
    Tigra (to tak a propo bab): [link wygasł]
    Wygląda ciekawie, tylko kurde, takie 'typowo babskie' auto, trochę śmiechawa będzie ;x Trochę rudej na nadkolu, ale temat do ogarnięcia chyba. Fajnie ze po rozrządzie i jakimśtam serwisie niby.
    Poszukujący
    Nowicjusz

0

29 Lis 2015, 17:15

No racja Tigra to kobiece auto ale zdarzają sie panowie nim jeżdzący :mrgreen:
    Ta z linku bardzo ładna i z silnikiem który rzadko jest spotykany.
    Barol
    Awatar użytkownika

0

29 Lis 2015, 17:22

Wyśmienity Golf :shock:
    [link wygasł]
    Barol
    Awatar użytkownika

0

29 Lis 2015, 18:04

Dzwoniłem do goscia od tigry, jezdzi nią już 2 lata, gaz 2 generacji, poza tym reszta niby igła bajka i w ogóle, jak to bywa z ogłoszeniami.
    Nie wiem czy połączenie 2 generacji z tym 1.6 16v jest sensowne, szkoda, że nie sekwencja... na 2 gen trochę jeździłem i niby było spoko, ale wiecie jak to jest - wielopunkt trochę się z tym gryzie. Nie wiem teraz czy warto się kulać na oględziny gdzieś we wtorek czy niezbyt, bo kawałek jednak mam. Do tego 0.3-0.4l oleju na 1000km, więc chyba nie warto.
    Golf znowu dla matki byłby ciekawą opcją, chociaż gdzieś przewinęło mi się ogłoszenie niewiele droższego, a też w igła stanie (ponoć), jak znajdę to wrzucę.
    Z otomoto:
    Megana:
    [link wygasł]
    Moze sonata: [link wygasł]
    tylko o tym aucie niewiele wiem :P
    Megana: [link wygasł] - korozja na progach, więc to by było do roboty na pewno.
    Hy coupe: [link wygasł]
    Ostatnio edytowany przez Poszukujący, 29 Lis 2015, 18:25, edytowano w sumie 1 raz
    Poszukujący
    Nowicjusz

0

• Warto przeczytać