Bezawaryjne auto za 10k

Re: Bezawaryjne auto za 10k

11 Lis 2013, 17:43

kon146 napisał(a):Na bank kręcony :mrgreen:

Wnioskujesz czysto statystycznie (rocznik/przebieg), czy coś ze zdjęć rzuca Ci się w oczy? Nie wiem, czy przy jakimkolwiek sprowadzanym aucie z przebiegiem <200 tys. można liczyć na jego autentyczność...
asias
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Bezawaryjne auto za 10k

11 Lis 2013, 19:51

asias napisał(a):Wnioskujesz czysto statystycznie (rocznik/przebieg), czy coś ze zdjęć rzuca Ci się w oczy? Nie wiem, czy przy jakimkolwiek sprowadzanym aucie z przebiegiem <200 tys. można liczyć na jego autentyczność...

Biorąc pod uwagę że to nie jest wyśmienity passek tdi :D to z przebiegiem nie ma bólu. Takie auta zazwyczaj jeżdżą jako drugie lub trzecie.
Oczywiście trzeba uważać bo za granicą cenione są małe przebiegi ale nie demonizowałbym tematu.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kiedy używać świateł przeciwmgłowych i o czym pamiętać? Kiedy używać świateł przeciwmgłowych i o czym pamiętać?
    Zamglony krajobraz może wyglądać malowniczo, ale ograniczona widoczność znacząco utrudnia bezpieczną jazdę. Jak jeździć w takich warunkach? Kiedy włączyć światła przeciwmgłowe? Nie zawsze obecność mgły oznacza, że powinniśmy ...
    Jak dzięki oponom zmniejszyć hałas w samochodzie? Jak dzięki oponom zmniejszyć hałas w samochodzie?
    Hałas w przypadku ogumienia spowodowany jest przez tarcie oraz częstotliwość drgania opony i powietrza w niej. Zewnętrzny hałas toczenia jest parametrem szczególnym, ponieważ decybel (dB) jest jednostką logarytmiczną ...

•