Bezawaryjne auto za 10k

Re: Bezawaryjne auto za 10k

11 Lis 2013, 17:43

kon146 napisał(a):Na bank kręcony :mrgreen:

Wnioskujesz czysto statystycznie (rocznik/przebieg), czy coś ze zdjęć rzuca Ci się w oczy? Nie wiem, czy przy jakimkolwiek sprowadzanym aucie z przebiegiem <200 tys. można liczyć na jego autentyczność...
asias
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Bezawaryjne auto za 10k

11 Lis 2013, 19:51

asias napisał(a):Wnioskujesz czysto statystycznie (rocznik/przebieg), czy coś ze zdjęć rzuca Ci się w oczy? Nie wiem, czy przy jakimkolwiek sprowadzanym aucie z przebiegiem <200 tys. można liczyć na jego autentyczność...

Biorąc pod uwagę że to nie jest wyśmienity passek tdi :D to z przebiegiem nie ma bólu. Takie auta zazwyczaj jeżdżą jako drugie lub trzecie.
Oczywiście trzeba uważać bo za granicą cenione są małe przebiegi ale nie demonizowałbym tematu.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akcja znicz 2017 i systemy bezpieczeństwa na drogach Akcja znicz 2017 i systemy bezpieczeństwa na drogach
    Na przełomie października i listopada, z powodu uroczystości Wszystkich Świętych, tradycyjnie już zwiększy się ilość samochodów na naszych drogach. Niestety, pomimo systematycznej poprawy bezpieczeństwa, Polska nadal ...
    BMW Z9 Convertible 2000 BMW Z9 Convertible 2000
    Projekt BMW Z9 Convertible skupia się przede wszystkim wokół wnętrza, które ma ułatwiać podróżowanie i pozwolić kierowcy skoncentrować się na wykonywaniu podstawowych zadań poprzez wykorzystanie technologii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Autosacrum 2009
      S2020005
      GTP Light