Błąd czujnika stopu, VW Golf V

Błąd czujnika stopu, VW Golf V

29 Wrz 2019, 18:18

Witam, mam problem z VW Golfem V, komputer ciągle wyrzuca błąd czujnika stopu, czujnik został wymieniony na nowy, po czym po dwóch uzyciach stopu błąd znowu powrócił (kontrolka miga na pomarańczowo). Jaka może być przyczyna? Czy wpływ może mieć fakt założenia LED-ow? Dodam, że auto kupione tydzień temu więc ciężko powiedzieć, od kiedy błąd istnieje. Poza tym generalnie samochód sprawny, wszystko śmiga ok.
Sliwa0907
Obserwowany

• Re: Błąd czujnika stopu, VW Golf V

29 Wrz 2019, 19:11

Sliwa0907 napisał(a):Czy wpływ może mieć fakt założenia LED-ow?
    Może tak być czy to są żarówki ledowe? Możesz je wymienić na zwykłe w celi przetestowania czy problem występuje? Jeżeli tak to zmień i obserwuj to chyba najprostsze rozwiązanie w tej chwili celem sprawdzenia.
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
    Auto: Nie mam

Re: Błąd czujnika stopu, VW Golf V

29 Wrz 2019, 19:41

Jest taka opcja, będziemy pewnie tego próbować, tj. zmiany na zwykłe.
    Sliwa0907
    Obserwowany

Re: Błąd czujnika stopu, VW Golf V

30 Wrz 2019, 14:12

Sliwa0907 napisał(a):będziemy pewnie tego próbować, tj. zmiany na zwykłe
    To daj znać co z tego wyjdzie :) a może już sprawdziliście :wink: ?
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
    Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pomysłowe rozwiązania Toyoty Pomysłowe rozwiązania Toyoty
    "Today, Tomorrow, Toyota" – dziś, jutro, Toyota. Hasło reklamowe Toyoty z lat 90. wskazuje na nieprzeciętną trwałość samochodów tej marki, ale jednocześnie podkreśla koncentrację Toyoty na budowaniu przyszłości ...
    Systemy bezpieczeństwa, które przekraczają zasięg widzenia Systemy bezpieczeństwa, które przekraczają zasięg widzenia
    Nowoczesne rozwiązania technologiczne dostępne w samochodach marki Škoda to nie tylko udogodnienia zwiększające przyjemność jazdy, ale również narzędzia poszerzające naturalne zdolności percepcyjne kierowcy. ...

•  
    • Warto przeczytać