Blad w przegladzie?

Blad w przegladzie?

11 Lip 2010, 15:40

Witam niedawno nabylem stojacy w Polsce samochod sprowadzony z Holandii. To Opel Astra, w Polsce byl przez dwa miesiace, ma zrobione wszystkie oplaty, przeglady itd., tylko pozostala rejestracja na mnie. Niestety podczas przegladania dokumentow znalazlem blad. W dokumencie identyfikacji pojazdu wpisany jest kolor samochodu srebrny podczas gdy tak naprawde jest to samochod w kolorze czerwonym. Wszystkie dokumenty, w tym po holendersku, kentekenbewijsy, homologacje, tlumaczenia sa na kolor czerwony tylko pozostaje to ze stacji diagnostycznej. Nie chce wnikac w to czy samochod byl malowany czy cos ale skoro dokumenty sa na kolor czerwony to skad ten srebrny w papierach ze stacji diagnostycznej? Moze blad? Napotkam jakies problemy przy rejestracji samochodu?
prosto
Nowicjusz

Miejscowość: zawiercie

Re: Blad w przegladzie?

11 Lip 2010, 15:46

prosto napisał(a): ale skoro dokumenty sa na kolor czerwony to skad ten srebrny w papierach ze stacji diagnostycznej? Moze blad?

A jaki widzisz problem... :?: :?: Podjedz na SKP ktora robiła ten przegląd i diagnosta bez problemu Ci to poprawi...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

11 Lip 2010, 15:49

Migi60 napisał(a):
prosto napisał(a): ale skoro dokumenty sa na kolor czerwony to skad ten srebrny w papierach ze stacji diagnostycznej? Moze blad?

A jaki widzisz problem... :?: :?: Podjedz na SKP ktora robiła ten przegląd i diagnosta bez problemu Ci to poprawi...

Przeglad byl robiony na drugim koncu Polski.
prosto
Nowicjusz

Miejscowość: zawiercie

11 Lip 2010, 16:00

prosto napisał(a):Przeglad byl robiony na drugim koncu Polski.

A co telefonu nie masz... :!: :!: Ja kiedyś pomyliłem w DIP-e kraj rejestracji.Facio do mnie zadzwonił,poprawka i wyslałem mu poprawiony DIP...Jak nie będzie chciał to prześlij mu faksem...Kazdy moze się pomylić ale zrobienie poprawki to jego zasrany obowiązek... :!: :!: :sad:

[ Dodano: 11 Lipiec 2010 ]
Ps.Tym bardziej ze masz wszystkie namiary....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania? Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania?
    Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...
    Toyota Auris Hybrid - kompaktowy hatchback do miasta Toyota Auris Hybrid - kompaktowy hatchback do miasta
    Pod maską znajduje się silnik benzynowy o pojemności 1,8 litra pracujący w cyklu Atkinsona, który w połączeniu z agregatem elektrycznym oferuje moc na poziomie 136 KM. Napęd przekazywany jest za pomocą stanowiącej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mustang - old car
      Fiat Freemont Cross
      Audi A5 przed startem
      WST 1/4 MILI