Blaupunkt DX-R4 - zmiana koloru podświetlenia

Blaupunkt DX-R4 - zmiana koloru podświetlenia

10 Gru 2011, 23:19

Witam. Mam takie pytanie. Ostatnio kupiłem na allegro radio Blaupunkt Travelpilot DX-R4, samo radio, bez instrukcji itd. I mam co do niego pewne pytanie, mianowicie czy da się zmienić kolor podświetlenia w tym modelu? W moim jest zielony, a widziałem na niektórych zdjęciach w internecie (i na pudełkach) że radio ma też czerwone i niebieskie podświetlenie. I tu pytanie, czy można to jakoś zmieniać, czy są to różne motywy, zależne od modelu (czyt. są różne kolory, wybiera się przy zakupie). Z góry dzięki za odpowiedź.

PS. Aha, pełnej instrukcji nie udało mi się znaleźć w sieci, także liczę na pomoc kogoś kto może ma podobne radio.
b3rt
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 24 04 2009
Auto: Opel Vectra A 1.6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Driving Excitement Analyser w aplikacji MINI Connected Nowy Driving Excitement Analyser w aplikacji MINI Connected
    Najnowsza wersja aplikacji MINI Connected wyposażona jest w nową funkcję, niespotykaną na świecie – podczas przyspieszania, przełączania biegów, kierowania i hamowania naliczana jest odpowiednia punktacja dla ...
    [D] 159 1,8 / A4 B7 2,0 / Mondeo mk4 2,0 / Legacy IV 2,0 [D] 159 1,8 / A4 B7 2,0 / Mondeo mk4 2,0 / Legacy IV 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment D - silnik benzynowy o mocy około 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2008 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Alfa Romeo 159 1,8 - 140KM - Audi A4 B7 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wyprawa do Moab 2012, 69
      obraz1055jp0
      Finaliści IV Ogólnopolskiego Konkursu ECO FLEET MANAGER 2013
      Summer Cars Party 2009