Blaupunkt SC202 (C) - jak odblokować MAJĄC kod?

Blaupunkt SC202 (C) - jak odblokować MAJĄC kod?

27 Lip 2011, 23:07

Witam! Mój tata ostatnio kupił w komisie VW Polo II, do którego sprzedawca dołożył SC202 (C), które podobno było w tym samochodzie. Kodu nie dostał, więc mu go wygenerowałem i brzmi on 4011. Pytanie: jeżeli wcześniej kilka razy wpisałem błędnie (ok. 5-6 razy) kod pisząc w ciemno - nie mam wyświetlacza, bo to nie Opel - i kombinując coś z przyciskaniem AS, to jak długo będę musiał teraz czekać? Jeżeli chcę odblokować to radio, to mam uruchomić silnik, odczekać ten długi czas, aż pokażą się ---- (których nie zobaczę z braku wyświetlacza:P), nacisnąć: 4x"1", strzałkę w prawo, 1x"3" i 1x"4" i wcisnąć i przytrzymać przez 5 sekund AS i radio zacznie grać, tak?
Dziękuję z góry i pozdrawiam, Marek
Markadiusz
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dbać o akumulator? - kilka porad Jak dbać o akumulator? - kilka porad
    Akumulatory w naszych autach najczęściej "padają" zimą. Przyczyn nie zawsze jednak trzeba szukać w niskiej temperaturze zimowych miesięcy. Czasami problemy zaczynają się dużo wcześniej. Akumulator jest zbiornikiem prądu. ...
    [S] TT 8N 3,2 / Z4 e85 3,0i / 350Z 3,5 / Boxster S 986 3,2 [S] TT 8N 3,2 / Z4 e85 3,0i / 350Z 3,5 / Boxster S 986 3,2
    Podstawowe kryteria zestawienia: - cabrio z miękkim dachem - silnik benzynowy o mocy około 250KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2004 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi TT 8N 3,2 - 250KM - BMW ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Car audio, video 2007
      Kandydatki na MISS, 77
      Dziewczyny myjące auto
      Master Truck