BLOKADA ZAMKA OD KIEROWCY zerwane linki ? nie można otworzyć VW T5

BLOKADA ZAMKA OD KIEROWCY zerwane linki ? nie można otworzyć VW T5

27 Paź 2019, 10:32

Witam, mam problem z drzwiami od kierowcy i na ten moment co mi jedynie do głowy przychodzi to rozcięcie kątówką boczka i ewentualnie blachy.

Klamka z zewnątrz była luźna do momentu kiedy w końcu całkiem wyskoczyła. Od środka zamek nie reaguje na pociągnięcie uchwytem.

Elektryka z tego co widzę to działa - centralny zamek chodzi jak powinien.

Drzwi są cały czas zamknięte i nie mam możliwości aby je otworzyć. Całe szczęście że od strony pasażera wszystko działa :naughty:

Jaki macie pomysł co z tym zrobić ? Może jakiś fachowiec z Lublina wie jak otworzyć bez rozcinania boczka ?

Dzięki z góry za pomoc :-)
kadabraabra
Nowicjusz

Re: BLOKADA ZAMKA OD KIEROWCY zerwane linki ? nie można otworzyć VW T5

27 Paź 2019, 15:13

Kiedyś się z czymś takim spotkałem - nie pamiętam gdzie. Ale wyjściem było nawiercenie przez mechanika dziury w boczku i wtedy można to jakoś otworzyć. Z tym, że trzeba potem dorobić zaślepkę, żeby dziury nie było widać. ewentualnie boczek kupić.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

27 Paź 2019, 15:27

Czyli na jedno wychodzi- trzeba rozwalić boczek bo pewnie na to odpowiednie miejsce nie trafie gdzie należy nawiercic.
kadabraabra
Nowicjusz

07 Lis 2019, 14:30

kadabraabra napisał(a):Czyli na jedno wychodzi- trzeba rozwalić boczek bo pewnie na to odpowiednie miejsce nie trafie gdzie należy nawiercic
Możesz zdjąć z drugiej strony i sprawdzić dokładne miejsce. Wedy wystarczy odpowiedni przymierzyć i nawiercić tak jak napisał @MotoAlbercik. Jest szansa że ci się uda trafić :)
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Folia do oklejania samochodu. Czy naprawdę jest skuteczna? Folia do oklejania samochodu. Czy naprawdę jest skuteczna?
    Każdy właściciel samochodu chcę przedłużyć okres cieszenia się nowym i pięknym autem tak długo, jak to możliwe, dlatego stara się chronić go przed uszkodzeniami. W tym celu robi przeglądy techniczne, stosuje drogie oleje ...
    Funkcja automatycznej jazdy w korkach Audi AI Funkcja automatycznej jazdy w korkach Audi AI
    Prezentując funkcję automatycznej jazdy w korkach Audi AI, cztery pierścienie pokazały pierwszy na świecie system umożliwiający zautomatyzowaną jazdę na poziomie 3. Podczas jazdy w korku lub w powolnym ruchu na autostradzie, ...

•