BMW 318 1.9 TI czy warto?

BMW 318 1.9 TI czy warto?

22 Kwi 2010, 13:22

Witam wszystkich:)

Otóż od dość dawna zastanawiam się nad autem, wczoraj spotkałem znajomego i okazało się że sprzedaje swoje auto (to z tytułu) wiem że mnie nie oszuka, znam go od jakiś 10 lat z szkoły więc o stan auta się nie martwię ale bardziej o opłacalności i koszty eksploatacji...

Otóż autko jest z 1996roku, wyposażone dość godnie. Tylko jak z spalaniem w takim BMW z takim silnikiem przy spokojnej jeździe zdecydowanie więcej po trasie? Jak z kosztami części etc?
camel
Nowicjusz

Miejscowość: Kalisz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pagani Huayra - centralnie umieszczony wydech Pagani Huayra - centralnie umieszczony wydech
    Samochody ze stajni Pagani zawsze słynęły z ekstrawaganckiego wyglądu i nie inaczej jest w przypadku następcy modelu Zonda, czyli Huayry. Tak samo jak w Lexusie LFA, wszystkie końcówki wydechu włoskiego auta skupiono ...
    Pierwszy seryjnie montowany samochód z dachem targa Pierwszy seryjnie montowany samochód z dachem targa
    Pierwszy seryjnie montowany samochód z dachem targa – Toyota Sports 800 – kwiecień 1965. Targa top. T-top. Targadach. Różne nazwy, lecz jedno rozwiązanie, które Toyota jako pierwsza firma ...

•