BMW 320 M-PAKIET ocena

BMW 320 M-PAKIET ocena

22 Sty 2014, 21:01

Witam
Planuje zakup samochodu za ok 10tys. obecnie jeżdżę Matizem xD.
Wybór na początku padł na e46 ale po dłuższych oględzinach za te pieniądze nie było nic zadowalającego. Przerzuciłem się więc na E 36. Znalazłem to czego szukałem czyli silnik 2.0, gaz, m pakiet . Tylko ta cena w stosunku do rocznika i pozostałych samochodów trochę wysoka, ale myślę że rekompensuje się stanem technicznym

proszę o opinie, bo mam trochę daleko, a przez telefon to wiadomo że każdy poleca, więc liczę chociaż na małe opinie forumowiczów :)

[link wygasł]
adapter211
Obserwowany

Auto: Matiz

Re: BMW 320 M-PAKIET ocena

22 Sty 2014, 21:21

Generalnie cena z kosmosu, niby trochę ma porobione (to pozornie zwiększa wartość) aleee to też znaczy że nikt nim raczej do kościoła nie jeździł i te graty nie są jakoś specjalnie drogie.

Poszukaj może na forach BMW ktoś ma ładną E36 którą pieścił nocami. Tej oczywiście nie odrzucam ale może znajdziesz coś za tą samą kasę ale np. z 2.5 pod maską i w pięknym stanie.

Aha, rozejrzyj się też na tablica.pl , a nie na otomoto bo tam będzie zawsze drogo i mało.

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz

Zdjęcia: 4
Prawo jazdy od: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

22 Sty 2014, 22:41

Mpakiet niekompletny, w tej cenie z tym silnikiem i sedan to hańba. Ogólnie mimo wszystko za drogo facet chce, no chyba, że dosłownie brak wad na żywo po oględzinach, ale wątpię... :roll: W tej cenie znajdziesz już niezłe 328i w coupe bez mpakietu.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

22 Sty 2014, 23:45

A co jest niekompletnego w m pakiecie?
adapter211
Obserwowany

Auto: Matiz

23 Sty 2014, 18:08

Chociażby listw szerokich nie ma.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Juke Nismo Nissan Juke Nismo
    Nissan Juke Nismo obrazuje ducha innowacji i wzbudza zainteresowanie, dzięki któremu koncepcja Nismo stała się jedną z najbardziej uznawanych nazw w sportach samochodowych oraz w grach. Wprowadzając markę Nismo do ...
    Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone! Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone!
    Co robią kierowcy, gdy zbliżają się do skrzyżowania, a światło zmienia się na żółte? Jest to pytanie które powinniśmy zadać również sobie będąc kierowcą. W praktyce wygląda to tak że jedni w pośpiechu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył