BMW 320i wasze opinie...

[BMW 320i] wasze opinie...

09 Gru 2007, 21:54

ile pali, jakie sa koszty utrzymania, i ogolnie co uwazacie o tym aucie
Mateo005
Nowicjusz

Re: BMW 320i

10 Gru 2007, 08:33

:D Fajne, szpanerskie autko z kosztami na wypchaną kieszeń lub wsparcie taty. :wink:
fordon

Re: [BMW 320i] wasze opinie...

11 Gru 2007, 13:58

fordon napisał(a)::D Fajne, szpanerskie autko z kosztami na wypchaną kieszeń lub wsparcie taty. :wink:

zgodzę się i dodam ze najwięcej kosztuje paliwo, ale bardzo dobrze sie prowadzi jest bardzo wygodne z przodu, fotele dobrze trzymają bocznie i jak dla mnie super sie siedzi za kierownicą. aczkolwiek jest mało miejsca jeśli ma jechać osoba wzrostu 180 cm, bo wtedy sie trzeba cofac z fotelem co automatycznie zmniejsza miejsce na nogi z tyłu, ale da sie wytrzymać 8) 2 litry to jest najlepsza opcja dl tego samochodu, 1.8 też może być ale to trochę za mało. więc można spokojnie kupować i sie bawić. a ze to jest tylnio napędowieć to jest ostra jazda i trzeba być ostrożnym i posiadać umiejętności aby nad tym zapanować.
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rembrige
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    BMW 325iX (1987-1990) - samochód elektryczny BMW 325iX (1987-1990) - samochód elektryczny
    Projekt badawczy "Samochód elektryczny z wysokoenergetycznym akumulatorem " po raz pierwszy zapoczątkowany w 1981 roku doprowadził ostatecznie w 1987 roku do przekształcenia ośmiu modeli BMW 325iX z napędem na cztery ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Nissan 350Z
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport