BMW 330xi 272ps 2009r

Insignia vs Passat

16 Paź 2018, 10:01

OPEL INSIGNIA 2.8 T V6 SPORT 4X4 I 260KM automat vs Volkswagen Passat B6 3.2 V6 250 KM 4x4 automat
Witajcie. Rozpatruje zakup ktoregoś z tych modeli. W takich konfigaracjach. Oba modele w automacie i 4x4.
Przebiegi maja podobne miedzy 100 a 120tys km
Potrzebuje auta do normalnego użytku. Dojeżdżam do pracy latem 80km w jedna str.
W zimie 2-3 km
Oraz trasy do Pl 1600km 2-3 razy w roku
Insignie już miałem 2 lata temu ale tylko przez 4miesiace. Nie wiem z kad sie biorą opinie że spala tak dużo paliwa bo mi przez ten czas użytkowania na miejscu oraz 2 razy trasa do Pl spalała dużo mniej. Przez 4 miesiace nie miałem zastrzeżeń do niej.
Szukam auta 4x4, automat. Raczej coś v6.
Budżet heh kupuje za granicą wiec inna bajka.
Koszt użytkowania nie jest najważniejszy (spalanie i serwis) choć chciałbym uzyskać info jak to wygląda.
Poradzicie co z tych dwuch modeli jest lepszym wyborem ? Albo alternatywa? Porównanie tych aut?
Dzieki i pozdrawiam.
Ostatnio edytowany przez mike, 16 Paź 2018, 18:45, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Masz już jeden wątek, nie zakładaj kolejnych
e2rduo
Początkujący

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 07 04 2012
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: BMW 325xi
Silnik: 3.0 218km
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2009

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy płukanki do silnika rzeczywiście pomagają? Czy płukanki do silnika rzeczywiście pomagają?
    Temat płukanek do silnika to powód do niekończące się dyskusji. Niektórzy uważają, że użycie płukanki nie tylko nie pomaga, ale może nawet zaszkodzić silnikowi. Inni są fanami płukanek i stosują je jako środek ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•