BMW 333i

21 Paź 2014, 08:12

Witajcie.
Może kogoś zainteresuje jeszcze temat Virtualnego Tuningu.
Pod nazwą Unique Automotive Design tworzę wizualizacje aut po tuningu, głównie dla własnej satysfakcji i zabicia czasu, ale również dla Was :yes:

Dosyć o mnie.
Dzisiaj przedstawiam wam moją wizję BMW 333i
Autko malowane od podstaw, odbicia z donora przemalowywane.
Proszę o oceny :ok:
Baza:
BMW 333i
VT
BMW 333i
Ostatnio edytowany przez KonradD555 22 Paź 2014, 10:41, edytowano w sumie 3 razy
KonradD555
Początkujący
 
Posty: 64
Zdjęcia: 110
Miejscowość: Sandomierz
Prawo jazdy: 14 12 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Audi A4 B5 Avant
Silnik: 1.9 TDi 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

21 Paź 2014, 10:17

Wygląda fajnie na pierwszy rzut oka :)
Ja bym zmienił przednie felgi na trochę węższe zostawiając tył taki jaki jest. Kierownica powinna być chyba w kolorystyce siedzeń bo widać że jest czerwona.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

21 Paź 2014, 14:02

W mojej ocenie, różne felgi z przodu i z tyłu nie pasują do demo-car'a wystawianego na pokazy.
Bardziej uzasadnione jest to w wypadku robienia auta do sportu, np driftu lub dragu.

Co do kierownicy, pierwsza wersja była z kierownicą w kolorze siedzeń, niestety, za bardzo się to zlewało, więc postawiłem na kolor który ją wyróżni od reszty.

Dziękuję za komentarz :ok:
KonradD555
Początkujący
 
Posty: 64
Zdjęcia: 110
Miejscowość: Sandomierz
Prawo jazdy: 14 12 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Audi A4 B5 Avant
Silnik: 1.9 TDi 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

21 Paź 2014, 14:21

KonradD555 napisał(a):różne felgi z przodu i z tyłu nie pasują do demo-car'a wystawianego na pokazy

Felga miałaby być taka sama jedynie węższy rant zewnętrzy, nie każdy to zauważy a powinno robić fajną robotę. Tak się jeszcze przyglądam i zastanawiam się czy ta przednia fela nie jest za duża w stosunku do tylnej. Powinna być większa bo jest bliżej, ale tu chyba jest troszkę za duża ta różnica :)
KonradD555 napisał(a):Co do kierownicy, pierwsza wersja była z kierownicą w kolorze siedzeń, niestety, za bardzo się to zlewało, więc postawiłem na kolor który ją wyróżni od reszty.

Faktycznie, pewnie była nie widoczna. Ciekawe jak by się prezentowała biała skórzana kierownica? Chyba lepiej by pasowała do wnętrza.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

21 Paź 2014, 14:54

Biała skóra, hmm no to dobry pomysł. Do tego trzeba by dodać jeszcze kilka białych akcentów żeby nie leżała samotna jedynie na kierownicy. :P Co do felgi to masz rację, z perspektywy powinna być większa, ale nie aż tak jak to u mnie wyszło.
KonradD555
Początkujący
 
Posty: 64
Zdjęcia: 110
Miejscowość: Sandomierz
Prawo jazdy: 14 12 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Audi A4 B5 Avant
Silnik: 1.9 TDi 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    "Highway Hero" Mercedes-Benz Actros 2551 6x2
    Podczas 65. targów pojazdów użytkowych w Hanowerze uwagę zwiedzających przyciągnął niepowtarzalny Actros w kolorze jadowitej zieleni, zaparkowany przy wejściu do świata samochodów użytkowych Daimler Trucks. ...
    Jazda na zderzaku - przejaw agresji i braku wyobraźni
    W projekcie nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym znalazł się zakaz "jazdy na zderzaku" na autostradach i drogach ekspresowych. Trenerzy Szkoły Bezpiecznej Jazdy Renault tłumaczą, jakie niebezpieczeństwa wiążą się z agresywnymi ...