BMW - czy warto?

BMW - czy warto?

02 Mar 2014, 16:58

Witajcie, mam pytanie czy warto kupować BMW? Głównie spodobał mi się 318 w wersji IS, ale czy jest to trafny wybór w budżecie do około 5000zł? Czy może coś innego? Wiem że można dostać w tej cenie jakiegoś fajnego lanosa itp, jednak rozglądałem się też za czymś co ma minimalnie lepszy wygląd.
Net5kY
Nowicjusz

Auto: Bez

Re: BMW - czy warto?

02 Mar 2014, 17:28

Podpowiem Ci w ten sposób, sam sprawdź np. w internetowych sklepach (nie mogę podać w których, bo pewnie regulamin forum zabrania) ile kosztują części, takie zwykłe, obsługowe, tzn: hamulce, amortyzatory, sprzęgło, rozrząd, poduszki pod silnik, chłodnica. itp. Podpowiem, że nie wiem dlaczego ale do BMW są droższe niż do innych marek. Zwróć uwagę że, starsze modele BMW jeżdżące po naszych drogach prowadzone przez młodych ludzi, to straszne padalce, z czegoś to wynika.
ern
Nowicjusz

Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: audi
Silnik: AVU
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

03 Mar 2014, 07:15

Bez przesady, wiadomo, że do skód, audi i innych vw są części tańsze, ale np. do MB, który jest konkurencją dla BMW już są droższe. :)
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

03 Mar 2014, 15:34

jiGsaw napisał(a):vw są części tańsze

Ja bym nie był taki pewien.. Zobacz ile kosztuje zawieszenie w Passacie B5 :mrgreen:
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Warsaw Moto Show 2015 Warsaw Moto Show 2015
    Po oficjalnym otwarciu targów przez organizatorów, odbyła się konferencja prasowa Arrinery, a następnie konferencje i warsztaty. Wieczorem podczas uroczystej gali miał miejsce finał siódmej edycji plebiscytu "Złotej Kierownicy". ...
    [C] Cee’d I 1,6CRDi / 3 II 1,6MZR-CD / Astra J 1,7CDTi / 308 I 1,6HDi [C] Cee’d I 1,6CRDi / 3 II 1,6MZR-CD / Astra J 1,7CDTi / 308 I 1,6HDi
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010r. Wytypowane modele do zestawienia: - Kia Cee’d I 1,6 CRDi - 115KM (głównie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Subaru Impreza STI
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył