BMW dosyć często się psują?

12 Sty 2008, 11:35

Nie ma udanej marki, są udane modele!

A jak o auto się dba i regularnie się wymienia to co powinno się wymienić to nie powinno sprawiać przykrych niespodzianek :lol:
PEUGEOT 306 1.8 16V
missiekk_ch
Nowicjusz
 
Posty: 27

16 Sty 2008, 14:58

może ktoś jeszcze się wypowie co myślicie o tym gazie
mamuska
Początkujący
 
Posty: 81
Miejscowość: Lublin
Prawo jazdy: 14 03 2008
Auto: BMW=>TOYOTA=>PASSAT
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

16 Sty 2008, 16:14

Puchacz napisał(a):nieeeee nieeee tylko nie to !! GAZ jest wrogiem dla BMW !!!! BMW jest benzyniakiem i nigdy nie będzie dobrze grać z gazem !! Jak chcesz mieć BMW to nie masz co liczyć na oszczędności. Zamontujesz gaz i będą się dopiero dziać rożne dziwne rzeczy.


A ja się nie zgodzę z kolegą moje BMW E36 miała na swoim koncie dwie instalacje gazowe I była na komputerze i rzeczywiście nie chodziło to za specjalnie, II to najprostsza instalacja, tylko bardzo dobrze założona sprawuje się idealnie, prawie nie czuć różnicy, a w mieście pali 13 gazu przy średnio spokojnej jeździe...
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 483
Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

17 Sty 2008, 18:22

Mój kumpel ma BMW 318i z gazem dał za nia 16 tys 2 lata temu teraz wiadomo za ile mozna dostac taki samochodzik.Prawie z kazdej wyplaty musiał cos dołozyc do niej,bardzo czesto sie psuła pompka paliwowa.Jesli BMW to tylko 525 TDS to jest kawał fury i nie jest tak awaryjne.Troche sie ceni ale nie wydasz tyle kasy na rope w przeciwienstwie do benzyniaków.A ten mit ze gaz nie jest dla BMW to nieprawda wszystko zalezy od instalacji i od jej ekploatacji
passek b5
Początkujący
 
Posty: 136
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Proace City Verso (od 2019)
    Oto współczesny odpowiednik Toyoty Verso – czyli osobowy kombivan segmentu C, którego pełna nazwa to Toyota Proace City Verso. Auto dysponuje 5 lub 7 miejscami oraz bagażnikiem o pojemności do 775 lub ...