BMW E28 520i - ocena pojazdu

17 Sty 2018, 16:00

Cześć wszystkim. Jestem zainteresowany zakupem BMW E28 520i.

Sytuacja wygląda w ten sposób, że na słynnym portalu OTOMOTO znalazłem pewien egzemplarz, a konkretnie ten:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Mam jednak pewne obiekcje co do opłacalności jego zakupu - chodzi mi tutaj o rejestrację (oczywiście rozumiem że sprzedawca nie musi być handlarzem, a faktycznie prywatnym właścicielem co nie przerejestrował samochodu), a sam fakt że samochód stoi od 9 dni i się wciąż nie sprzedał sprawia, że zaświeciła mi się swojego rodzaju lampka ostrzegawcza. Najzwyczajniej w świecie nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto.

W związku z tym zapytam - czy ktoś oglądał ten samochód, a jeżeli tak to co może o nim powiedzieć? Warto się nim zainteresować, czy lepiej sobie darować i szukać innej sztuki?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
JebsynKapucyn
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Brak
Paliwo: Inne
Typ: Inny

23 Lut 2018, 10:55

To że auto stoi 9 dni nie sprzedane o niczym nie świadczy.
Widzimy sytuację w których największy szrot sprzedawany jest w 2h a dobre auto potrafi stać 6 miesięcy bo każdy myśli że jak się szybko nie sprzedał to jest zły.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1234
Zdjęcia: 50
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Akumulator w naszym samochodzie
    W tym temacie nie dyskutujemy o problemach z akumulatorami i ładowaniem. Jak odłączać/podłączać akumulator? Przy odłączaniu klem od akumulatora najpierw należy odłączyć przewód minusowy – pozwoli to uniknąć zwarcia ...