BMW E28 520i - ocena pojazdu

BMW E28 520i - ocena pojazdu

17 Sty 2018, 16:00

Cześć wszystkim. Jestem zainteresowany zakupem BMW E28 520i.

Sytuacja wygląda w ten sposób, że na słynnym portalu OTOMOTO znalazłem pewien egzemplarz, a konkretnie ten:
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-niezawodna-i-doinwestowana-bmw-e28-520i-manual-ID6zdrYP.html
Mam jednak pewne obiekcje co do opłacalności jego zakupu - chodzi mi tutaj o rejestrację (oczywiście rozumiem że sprzedawca nie musi być handlarzem, a faktycznie prywatnym właścicielem co nie przerejestrował samochodu), a sam fakt że samochód stoi od 9 dni i się wciąż nie sprzedał sprawia, że zaświeciła mi się swojego rodzaju lampka ostrzegawcza. Najzwyczajniej w świecie nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto.

W związku z tym zapytam - czy ktoś oglądał ten samochód, a jeżeli tak to co może o nim powiedzieć? Warto się nim zainteresować, czy lepiej sobie darować i szukać innej sztuki?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
JebsynKapucyn
Nowicjusz

Auto: Brak
Paliwo: Inne
Typ: Inny

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Astra - kompaktowy hatchback do miasta Opel Astra - kompaktowy hatchback do miasta
    W przypadku tego hatchbacka odmiana Dynamic wyposażona w silnik Diesla o pojemności 1,6 litra i mocy 136 KM została wyceniona na kwotę 91 200 zł. Napęd przekazywany jest w tym przypadku za pomocą automatycznej skrzyni biegów ...
    Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI
    MINI Folding Bike Lime to wszechstronny środek transportu stanowiący idealne połączenie stylu, designu i nowoczesności. Dzięki aluminiowej ramie, ośmiu przełożeniom oraz 20-calowym kołom jaskrawozielony składany rower jest ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ferrari 458 Spider, żółty kolor
      22
      Jak podłączamy kable rozruchowe
      Mitsubishi i-MiEV Evolution