Bmw e32

Bmw e32

10 Paź 2014, 23:01

Jak myślicie opłaca się ładować w bmw e32 za 10k ?

[link wygasł]

To by było moje pierwsze auto. Ogólnie to myślałem żeby władować w takie z 4k jako taki pakiecik startowy,ale boję się ze to by było za mało. (oczywiście wszystko zalezy od stanu technicznego,ale przebieg 400k... to nie wiem )

Doradźcie coś panowie bo ja to mam tak że albo jakieś ekonomiczne g...o które wgl mi się nie będzie podobać tylko jeździć taki dupowóz,albo konkretne auto do którego będę wsiadał z uśmiechem na twarzy,a nie tylko dojechać z puntku A do B .
Pozdro !
adrianbokser
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Śląsk
Auto: E32
Silnik: m60b30
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994

Re: Bmw e32

11 Paź 2014, 07:31

Samego przebiegu w tym modelu bym się nie bał. Nawet 400 tys nie oznaczają śmierci silnika czy osprzętu.
Z usterek o których pisze sprzedający które trzeba by było wyeliminować ,a które rzeczywiście mogą być problemem są 2.
Przekładnia kierownicza,bo nie wiadomo czy nadawać się stara będzie do regeneracji. Nowa odpada ,a używka może być trudna do kupienia w dobrym stanie.
Druga usterka to tajemnicza "regulacja gazu sekwencji". O jakiej regulacji sekwencji jest tutaj mowa..? Napisane jest to tak,jakby można było coś podkręcić śrubką i auto będzie znowu dobrze chodzić... :unsure: Raczej inspekcja za pomocą programu diagnostycznego przy użyciu kompa. Dlaczego w takim razie sprzedający nie jedzie na tę diagnostykę? Może już był... :roll: I podpowiedzieli mu pozbycie się auta?
Ogólnie zaś taka starsza 7-ka to może być skarbonka ,bo utrzymywanie tego auta w pełnej sprawności nie jest tanie,a trzeba to robić bo po co mi 7 z której nie mogę się w pełni cieszyć..?
Jak chcesz już mieć auto o które trzeba w ten sam sposób dbać ale części będą tańsze niż do BMW 7 i jednocześnie auto jest ładne i szybkie,to rozważ Alfę 156. Nie jest ona bezusterkowa ale na pewno tanie się wymienia zawieszenie niż w BMW 7.Jednocześnie nie będziesz miał dupowozu o którym piszesz lecz z bananem podczas jazdy możesz się przemieszczać. :naughty:
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Bmw e32

11 Paź 2014, 09:05

We wcześniejszych tematach podkreślałeś, że bardzo boisz się kosztów utrzymania BMW e34.... Myślisz, że przy e32 będą mniejsze? :)
Przeczytaj może ile kosztuje doprowadzenie do pełnej sprawności BARDZO ZADBANEGO e32, a potem zastanów się, jakich nakładów może wymagać auto z podanego przez Ciebie linka (korozja!) i czy faktycznie za kilka miesięcy po zakupie dalej będziesz wsiadał do niego z uśmiechem na twarzy czy jednak przeklinał dzień, w którym go kupiłeś...

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 91&start=0

Stara seria 7 jako pierwsze auto to dla mnie lekko szalony pomysł, no ale to Twoje zdrowie i pieniądze :)
łysy
Stały forumowicz

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...
    Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy
    Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) uruchomiła produkcję swojego pionierskiego elektrycznego modelu hybrydowego typu plug-in (PHEV) na potrzeby europejskiego odbiorcy. Dwukrotne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      Jaguar