BMW E36 318ti B+G problem z odpalaniem

BMW E36 318ti B+G problem z odpalaniem

26 Mar 2011, 12:29

Witam! Mam problem z moim autem. Wczoraj odstawiłem auto na parking dzisiaj rano próbowałem go odpalić i niestety nic, kręci rozrusznik ale nic dalej się nie dzieje, następnie próbowałem odpalać go bezpośrednio z gazu, na holu lecz odpalał i gasł po chwili, jak dodawałem gazu na odpalonym to nic nie reagował. Gdy wmieniłem świece wtedy odpalił pochodził kilka minut następnie zgasł i wszystko zaczęło się od początku czyli kręci rozrusznik ale nie odpala. Co mogło się stać? Proszę o pomoc.
Maciek54
Nowicjusz

Miejscowość: Świdnik

Re: BMW E36 318ti B+G problem z odpalaniem

26 Mar 2011, 12:49

Zawsze ,gdy silnik nagle nie chce odpalać a jest immobiliser,należy sprawdzić to ustrojstwo.Jeśli tego nie masz, musisz sprawdzać po kolei, co jest a czego nie ma!(paliwo,iskra).Te samochody miewają już problemy z elektroniką
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

26 Mar 2011, 14:21

Immobiliseru nie ma, paliwo jest tankowałem pól baku na stacji neste, iskra jest juz słaba na nowych świecach na których raz już się udało go odpalić.
Maciek54
Nowicjusz

Miejscowość: Świdnik

26 Mar 2011, 16:09

Czyli jest problem z elektryką,iskra musi być mocna!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

26 Mar 2011, 17:51

Bme serii 36 powinno mieć także immo na rozrusznik, więc by nie kręcił.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Superb w wersji kombi Skoda Superb w wersji kombi
    Pierwszy egzemplarz nowej ŠKODY Superb w wersji kombi dla Klienta z Czech, został już wyprodukowany. Zbudowany w fabryce w Kvasinach samochód posiada silnik 2.0 TDI i biały lakier nadwozia. ŠKODA Superb ...
    SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood
    Podczas Festiwalu Prędkości Goodwood 2013 SKODA po raz pierwszy zaprezentuje Nową Octavię RS. Nowa SKODA Octavia RS to sportowa i jednocześnie najszybsza seryjna wersja najważniejszego modelu marki. Samochód będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo Stelvio
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport