Bmw e36 Alternator piszczy

Bmw e36 Alternator piszczy

19 Kwi 2014, 12:54

Witam bardzo serdecznie ostatnio oddalem alternator do naprawy poniewaz nie ładował mi akumulatora. Po odebraniu i założeniu alternatora i odpaleniu silnik cos mi swiszczy przy wiekszej predkosci coraz głosniej. Wczesniej tego nie było. Prskałem plakiem po rolce napinajacej pasek i na krotka chwile pomagało ale na naprawde krotka. Teraz moje pytanie co to moze byc ? Pasek czy rolka w napinaczu czy tez moze alternator (dodam ze w alternatorze zostal wymieniony jakis pierscien i szczotki). Jak to sprawdzic?
ahass
Obserwowany

Auto: Bmw e36 Coupe

Re: Bmw e36 Alternator piszczy

20 Kwi 2014, 15:18

A pasek jest dobrze naciągnięty? Najczęściej piszczy pasek. Łożysko alternatora by szumiało, huczało, a nie piszczało. Prędzej juz rolka.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi R8 e-tron i S7 Sportback na planie filmu Iron Man 3 Audi R8 e-tron i S7 Sportback na planie filmu Iron Man 3
    Audi kontynuuje współprace z wytwórnią Disneya i z Marvel Studios, tworząc wspólnie film "Iron Man 3". Rezultaty tej kooperacji zobaczymy wkrótce w kinach. Oficjalna premiera odbędzie się w pierwszych ...
    Silnik 2.5 D-4D w Hiluxie Powerboost Silnik 2.5 D-4D w Hiluxie Powerboost
    W Toyocie Hilux wzmocnione mogą być obydwa silniki Diesla, tj. 2.5D-4D i 3.0 D-4D. Ten pierwszy zyskuje 23 KM mocy (do 167 KM), oraz 67Nm momentu obrotwego (do 410 Nm). Silnik 3.0 D-4D w Hiluxie Powerboost będzie rozwijał ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005