Bmw e36 Alternator piszczy

19 Kwi 2014, 12:54

Witam bardzo serdecznie ostatnio oddalem alternator do naprawy poniewaz nie ładował mi akumulatora. Po odebraniu i założeniu alternatora i odpaleniu silnik cos mi swiszczy przy wiekszej predkosci coraz głosniej. Wczesniej tego nie było. Prskałem plakiem po rolce napinajacej pasek i na krotka chwile pomagało ale na naprawde krotka. Teraz moje pytanie co to moze byc ? Pasek czy rolka w napinaczu czy tez moze alternator (dodam ze w alternatorze zostal wymieniony jakis pierscien i szczotki). Jak to sprawdzic?
ahass
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Bmw e36 Coupe

20 Kwi 2014, 15:18

A pasek jest dobrze naciągnięty? Najczęściej piszczy pasek. Łożysko alternatora by szumiało, huczało, a nie piszczało. Prędzej juz rolka.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Benzyna, diesel czy hybryda? Jaki silnik wybrać?
    Wybór pomiędzy benzyną, dieslem, a hybrydą zależy od wielu czynników, takich jak indywidualne preferencje, styl jazdy, środowisko, w jakim poruszasz się i budżet. Przyjrzyjmy się każdemu rodzajowi silnika oraz ...