BMW E36 COMPACT 1.9 PLAMY OLEJU

BMW E36 COMPACT 1.9 PLAMY OLEJU

28 Lis 2015, 19:17

Witam.Ostatnio borykam się z wyciekiem oleju.Została wymieniona przednia uszczelka wału korbowego oraz uszczelka podstawy filtra oleju.Po kilku dniach idę do garażu, a tam nadal mam kilka plam na podłodze w różnych miejscach.I teraz pytanie.Czy może być tak,że zabrudzonego olejem silnika po zlikwidowaniu rzekomego miejsca wycieku ściekają jego resztki,które mogły być gdzieś jeszcze osadzone?Po jakim czasie mniej więcej silnik się już w miarę powinien oczyścić?Silnik był wyczyszczony głównie tylko w miejscach domniemanych wycieków.Mam obawy,że jeszcze gdzieś może lecieć lecz nie jestem pewny :unsure:
Zavi
Nowicjusz

Auto: BMW

Re: BMW E36 COMPACT 1.9 PLAMY OLEJU

29 Lis 2015, 23:12

Sprawdz, czy nie cieknie na połączeniu skrzyni biegów z silnikiem. Zazwyczaj tam cieknie podczas jazdy, a jak się auto postawi w miejscu, to resztki skapują na ziemię. Miałem ostatnio taki przypadek.
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LM - czy to będzie flagowa limuzyna czy crossover? Lexus LM - czy to będzie flagowa limuzyna czy crossover?
    Lexus zarejestrował w amerykańskim urzędzie patentowym znaki towarowe LM 350 i LM 300h. Liczby w tych oznaczeniach pozwalają łatwo odgadnąć, że dotyczą one pojazdu w wersji z napędem konwencjonalnym i hybrydowym, natomiast ...
    Renault Kangoo Z.E. - elektryczny samochód użytkowy Renault Kangoo Z.E. - elektryczny samochód użytkowy
    Zaprezentowane po raz pierwszy na Salonie Samochodowym w Hanowerze w 2010 roku, a następnie w wersji Maxi na Salonie w Genewie w 2011 roku Renault Kangoo Z.E. Trafiło do sieci sprzedaży w Polsce we wrześniu 2012 roku. Model ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lotnisko Dajtki - Piknik
      Finaliści Night Power GP 2014
      Volvo V40 R-Design, kierunki w lusterkach
      Autosacrum 2009