BMW e36 dla dziewczyny

12 Sty 2014, 16:42

Wystarczy na początek jakiś compact? Jako, że od dziecka uwielbiam samochody, prawo jazdy mam od jakiegoś czasu i mogę pozwolić sobie na kupno auta, wybrałam właśnie BMW. Tylko nie wiem jaki typ nadwozia i silnik? M43 wystarczy na początek chyba, ale boję się kupić bo jak wiadomo trudno o porządny samochód tej marki :) a pytanie co do kupienia, to lepiej bez modyfikacji kupić? Bo za każdym razem gdy widzę M-pakiet to mam wrażenie, że coś jest z nim nie tak, a modami zajmę się sama w przyszłości :D
bezpomysłu
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 06 2013
Auto: brak

13 Sty 2014, 10:16

Jak się nie znasz na mpakiecie to możesz łatwo dać sobie wcisnąć auto bez mpakietu lub z niekompletnym mpakietem.

Według mnie E36 compact 316i m43 to super opcja dla Ciebie jako początek przygody z BMW i motoryzacją w ogóle. Można dorwać z klimą i grzanymi dupciami w dobrym stanie już za 6000 pln, czasem nawet może nieco taniej.

Jak nie boisz się tylnego napędu to nawet możesz sobie kupić wersję bez ASC. Jak masz obawy to szukaj z ASC.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

13 Sty 2014, 11:31

Co do M pakietu to właśnie chodzi mi o to że lepiej byłoby bez, raczej ogarniam ten temat więc myślę że nie byłoby problemu ;) do tej pory jeździłam samochodem z napędem na tył więc bmw się nie boję :D a co z coupe? Sedana i touringa sobie wiadomo odpuszczam, ale zastanawiałam się jeszcze nad tym coupe ;) i właśnie samochód w takiej cenie ok 6 tys by mi odpowiadał a później w miarę możliwości jakieś mody :)
bezpomysłu
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 06 2013
Auto: brak

15 Sty 2014, 10:13

Coupe do 6 tys będzie starsze i w gorszym stanie prawdopodobnie niż compact. Compact ma swoje zalety - jest krótszy i lżejszy.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skrzynia automatyczna DSG w Volkswagen
    Czym jest wspomniane wyżej DSG? Przekładnia automatyczna tego typu, czyli dwusprzęgłowa, to konstrukcja inna niż klasyczny automat. Zamiast konwertera momentu obrotowego, który pracuje w poślizgu, wyposażono ją w zestaw ...