BMW e38 2.5 tds

BMW e38 2.5 tds

09 Gru 2016, 23:04

Witam wszystkich uczestników forum. Potrzebuje pomocy, pomoc związana jest z moim e38 2.5 tds. Błąd pewnie znajomy dla wielu użytkowników tych modeli. Błąd który pokazuje mi komp, to: Zawór regulacji dopływu paliwa. Objawy? odcina, traci moc nagle, zgaszę zapalę i znowu jakiś czas jedzie normalnie. Ciepły, zimny pali normalnie na biegu jałowym pracuje jak trzeba. Podmieniłem na próbę zawór i jest tak samo. Może ten temat był gdzieś już poruszany, proszę mi wybaczyć, jestem tu nowy :oops: Prosze o rady :) Dziekuję wszystkim z góry za podpowiedzi.
Konrados10
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 06 2000
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Bmw e38
Silnik: 2.5 tds 140Km
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody terenowe - do połowy lat 70 Samochody terenowe - do połowy lat 70
    Historia pojazdów mogących poruszać się w trudnych warunkach drogowych, czy wręcz po bezdrożach, jest tak stara, jak same wehikuły napędzane silnikami, takimi czy innymi. Pierwsze „samojazdy” – jak ...
    [B] GP 1,4 / Rio II 1,4 / Clio III 1,4 / Yaris II 1,3 / Polo IV 1,4 [B] GP 1,4 / Rio II 1,4 / Clio III 1,4 / Yaris II 1,3 / Polo IV 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2006r. Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Grande Punto 1,4 16V - 95KM - Kia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Alpine A110-50
      BMW i3 Concept Coupe, wnętrze, przednie fotele
      Ciężarówki Mitsubishi Fuso
      KTM