BMW e38 2.5 tds

BMW e38 2.5 tds

10 Gru 2016, 00:04

Witam wszystkich uczestników forum. Potrzebuje pomocy, pomoc związana jest z moim e38 2.5 tds. Błąd pewnie znajomy dla wielu użytkowników tych modeli. Błąd który pokazuje mi komp, to: Zawór regulacji dopływu paliwa. Objawy? odcina, traci moc nagle, zgaszę zapalę i znowu jakiś czas jedzie normalnie. Ciepły, zimny pali normalnie na biegu jałowym pracuje jak trzeba. Podmieniłem na próbę zawór i jest tak samo. Może ten temat był gdzieś już poruszany, proszę mi wybaczyć, jestem tu nowy :oops: Prosze o rady :) Dziekuję wszystkim z góry za podpowiedzi.
Konrados10
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 06 2000
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Bmw e38
Silnik: 2.5 tds 140Km
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Vision RS - model koncepcyjny Skoda Vision RS - model koncepcyjny
    Skoda Vision RS to wyraz wizji przyszłych samochodów kompaktowych marki, utrzymanych w sportowym duchu RS. Ten dynamiczny model swoją światową premierę będzie mieć podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego w Paryżu. ...
    Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami
    Z okazji amerykańskiej premiery nowej wersji sedana IS, Lexus przygotował wyjątkowo pikantną stylizację tego modelu, w żartobliwy sposób nawiązującą do jednej z najostrzejszych odmian sosu chili. Auto prezentowane ...

•  
    • 20171104 142156
      Taśma produkcyjna Volkswagena w Wolfsburgu
      Tylne światło - Mitsubishi ASX
      Alcohol safety patrol, highway patrol, Nassau