BMW e38 2.5 tds

BMW e38 2.5 tds

09 Gru 2016, 23:04

Witam wszystkich uczestników forum. Potrzebuje pomocy, pomoc związana jest z moim e38 2.5 tds. Błąd pewnie znajomy dla wielu użytkowników tych modeli. Błąd który pokazuje mi komp, to: Zawór regulacji dopływu paliwa. Objawy? odcina, traci moc nagle, zgaszę zapalę i znowu jakiś czas jedzie normalnie. Ciepły, zimny pali normalnie na biegu jałowym pracuje jak trzeba. Podmieniłem na próbę zawór i jest tak samo. Może ten temat był gdzieś już poruszany, proszę mi wybaczyć, jestem tu nowy :oops: Prosze o rady :) Dziekuję wszystkim z góry za podpowiedzi.
Konrados10
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 06 2000
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Bmw e38
Silnik: 2.5 tds 140Km
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych
    Ministerstwo podało że od przyszłego roku będą nowe tablice rejestracyjne dla samochodów elektrycznych. Chodzi o to żeby z daleka można było odróżnić taki w 100% elektryczny pojazd od innego np. hybrydowego. ...
    Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały
    Nowy Lexus LS 500 – piąta generacja flagowej limuzyny japońskiej marki premium – został zbudowany w oparciu o nowatorską platformę, zapewniającą lepsze osiągi i większe bezpieczeństwo, uwzględniającą również ...

•