BMW E46 1.9 benzyna

BMW E46 1.9 benzyna

28 Mar 2010, 14:01

witam. mam pytanie dotyczące w/w bm'ki. zastanawiam sie nad kupnem.

[link wygasł]

jezdzilem juz nia i co do jazdy nie mam zadnych zastrzezen. jednak chcialbym dowiedziec sie czegos od osob, ktore uzytkuja to auto dluzszy czas. aha i jeszcze jedno wazne dla mnie pytanie - co sadzicie o wstawieniu gazu do tego typu aut? chodzi mi oczywiscie o dobrej jakosci sekwencje. czytalem,ze bm'ki (tak jak mercedesy) "nie czują sie w gazie"
"quem dii diligunt, adolescens moritur"
lukaassh
Nowicjusz

Miejscowość: Wschowa

Re: BMW E46 1.9 benzyna

28 Mar 2010, 15:16

W tym modelu gaz nie jest dobrym pomysłem, auto ogólnie rzecz biorąc jest bardzo dobre ale ten konkretny model jest podejrzanie tani. Jak pojedziesz do serwisu sprawdzisz i zmierzysz grubość lakieru to możesz śmiało brać.
mojsamochod
Nowicjusz

Miejscowość: Rymanów Zdrój/Kraków

Re: BMW E46 1.9 benzyna

28 Mar 2010, 18:02

akurat to auto znam, bo to kolegi, wiec o stan techniczny nie mam sie co martwic. :wink:
glownie chodzilo mi o ten gaz... myslalem, ze moze skoro technika idzie do przodu to zalozenie dobrej jakosci sekwencji nie bedzie problemem, ale niestety z tego co widze malo osob orientuje sie w tym temacie...
"quem dii diligunt, adolescens moritur"
lukaassh
Nowicjusz

Miejscowość: Wschowa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

TVR Sagaris - końcówki wydechu rozchodzące się na boki TVR Sagaris - końcówki wydechu rozchodzące się na boki
    Brytyjski TVR nigdy nie był popularną marką, ale stylistyka jego samochodów jest znana wszystkim fanom sportowych aut. Doskonałym przykładem, na co stać Brytyjczyków jest model Sagaris. To produkowane jedynie ...
    Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem
    Model i-MiEV, oferowany przez Mitsubishi Motors Australia Limited (MMAL), został ogłoszony przez magazyn Green Lifestyle najlepszym ekologicznym pojazdem na rynku w Australii. Ten w pełni elektryczny model wywalczył najwyższe ...

•