BMW E46 318i w gazie - spalanie

BMW E46 318i w gazie - spalanie

18 Lut 2013, 21:57

Mam zamiar kupić samochód wymieniowy wyżej. Będzie to 2001 lub 2002 rocznik w gazie i nie wiem ile takowy samochód będzie palić na "setkę" oraz ile paliwa będę musiał tankować na litr gazu. No i czy opłacalny i dobry samochód. Proszę o osoby znające się i obeznane w temacie.
MrLazio
Obserwowany

Auto: Jeszcze niczym :D

Re: BMW E46 318i w gazie - spalanie

24 Lut 2013, 18:31

Nie wiesz,to się dowiesz.Celujesz bardzo mądrze w bardzo dobre auto,ale? Wybieraj tylko silnik 143 konny :!: I koniec.Ten silnik benzynowy jest dla oszczędnych,spalanie? 10.4/7.4/5.7---Szczerze? Ja bym sobie gaz darował,gdyby benzyniak mi tyle palił.Co jeszcze chcesz wiedzieć o tym aucie?
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Porady dla kierowców przed wyjazdem na wakacje Porady dla kierowców przed wyjazdem na wakacje
    Dobre i sprawdzone w serwisie opony, prawidłowe ciśnienie, odpowiednia głębokość bieżnika, wyposażenie awaryjne – to najważniejsze elementy, które należy sprawdzić przed podróżą autem na wakacje. Ważna ...
    BMW 520d EfficientDynamics Edition BluePerformance BMW 520d EfficientDynamics Edition BluePerformance
    Przyjazny dla środowiska, zrównoważony ekologicznie, nowatorski – oto atrybuty, jakimi musi wyróżniać się zwycięzca w tej kategorii. Najlepsze pod tym względem okazało się BMW 520d EfficientDynamics Edition ...

•  
    • Zestaw Madonna, ciężarówka z przyczepą
      Ford Focus MKI
      Mitsubishi ASX - zegary
      Chrysler 300