BMW E46 318i w gazie - spalanie

BMW E46 318i w gazie - spalanie

18 Lut 2013, 20:57

Mam zamiar kupić samochód wymieniowy wyżej. Będzie to 2001 lub 2002 rocznik w gazie i nie wiem ile takowy samochód będzie palić na "setkę" oraz ile paliwa będę musiał tankować na litr gazu. No i czy opłacalny i dobry samochód. Proszę o osoby znające się i obeznane w temacie.
MrLazio
Obserwowany

Auto: Jeszcze niczym :D

Re: BMW E46 318i w gazie - spalanie

24 Lut 2013, 17:31

Nie wiesz,to się dowiesz.Celujesz bardzo mądrze w bardzo dobre auto,ale? Wybieraj tylko silnik 143 konny :!: I koniec.Ten silnik benzynowy jest dla oszczędnych,spalanie? 10.4/7.4/5.7---Szczerze? Ja bym sobie gaz darował,gdyby benzyniak mi tyle palił.Co jeszcze chcesz wiedzieć o tym aucie?
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Octavia - sukces marki ostatniego dwudziestolecia Skoda Octavia - sukces marki ostatniego dwudziestolecia
    Octavia jest podstawą powodzenia SKODY. Model ten przyniósł sukces marce w ciągu ostatniego dwudziestolecia. W 2012 roku auto zostało uznane za bestseller SKODY, stanowiąc aż 44 proc. jej światowych dostaw. SKODA Octavia ...
    Nissan LEAF - 50000 sprzedanych egzemplarzy na całym świecie Nissan LEAF - 50000 sprzedanych egzemplarzy na całym świecie
    Nissan LEAF, samochód ze stuprocentowym napędem elektrycznym, przekroczył kolejny historyczny próg dzięki sprzedaży 50 000 egzemplarzy, wzmacniając w ten sposób swoją pozycję lidera sprzedaży wśród ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio