BMW e46 320D 136km-wymiana sprzęgła i koła dwu-masowego

BMW e46 320D 136km-wymiana sprzęgła i koła dwu-masowego

30 Kwi 2010, 15:37

Wiatm wszystkich :cool:
Stało się i ślizga mi sprzęgło w BMW E46 320d z 2001 r.Trzeba je wymienić,to nieuniknione ale na zestaw jakiej marki?Co będzie dobre i trwałe?
Druga sprawa to dwu-masówka.Nie wiadomo jeszcze czy będzie nadawała się do wymiany czy nie.To stwierdzi mechanik ale ogólnie wolałbym nie :wink: .Ale załóżmy że jednak padziocha,i muszę kupić to koło...Wiec tu pojawia sie kolejne pytanie.Czy mogę ja zamienić na tańsze, jedno-masowe? Jak tak to jakie?
piotras193
Nowicjusz

Miejscowość: Podkarpackie

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw
    Nowy SEAT Leon to silna i emocjonalna osobowość oraz najpiękniejszy sposób by doświadczyć funkcjonalności płynącej z samochodu. Nowy Leon to zaprojektowany całkowicie od podstaw i pełen nowoczesnej technologii samochód ...
    Dla posiadaczy Outlandera pierwszej i drugiej generacji Dla posiadaczy Outlandera pierwszej i drugiej generacji
    Polski oddział Mitsubishi opracował program umożliwiający zakup nowego modelu Mitsubishi Outlander 2013 w niezwykle korzystnych warunkach posiadaczom Outlandera poprzednich generacji. Lojalni klienci otrzymają bezpłatnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005
      GTP Light