BMW E46 COUPE 2004r Diesel

BMW E46 COUPE 2004r Diesel

20 Sty 2009, 16:36

Witam ,jak juz wczesniej pisałem,zastanawiam sie nad kupnem samochodu ,mam 2 opcje do rozpatrzenia
audi a3 sportback 2.0 tdi (o tym juz pisałem)
i bmw e46 coupe 2.0d (150 KM)

Co sądzicie o modelach e46 i dieslach montowanych w nich ,no ceny podobne ,np za niecałe 60 tys zł widziałem serwisowaną,bezwypadkowa z przbiegiem 58000 (wlascicel zaprasza do aso BMW),alcantra itd na
full opcja,2004r ze elementami mpower,,hmm i tutaj zaczynają sie pytania ,za te pieniadze dostane sportbacka 120-150 tys przbiegu(ponoć silniki 2.0 tdi) są nieudane,a co mozecie powiedziec o silnikach BMW 2.0 d?i ogólnie o awaryjności bmw w stosunku do audi
dzbanek1987
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody jakich pragną Kobiety - praktyczne, wygodne i rodzinne Samochody jakich pragną Kobiety - praktyczne, wygodne i rodzinne
    Z badania opinii społecznej na temat wnętrz samochodów wynika, że kobiety przy wyborze auta zwracają uwagę na to, czy posiada ono praktyczne i wygodne wnętrze, wyposażone w wiele miejsc do przechowywania. W nowym samochodzie ...
    BMW X Coupé 2001 BMW X Coupé 2001
    BMW X Coupé to źródło kreatywnej inspiracji oraz zapowiedź kierunku stylistycznego, który obierze BMW w XXI wieku. Poprzez scalenie elementów coupé oraz auta typu cross-country, koncept ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI