BMW e46 czy warto ?

BMW e46 czy warto ?

25 Sie 2015, 10:46

Witam.
Mam okazje kupić BMW e46 2000 rok 1.8 z wszystkimi bajerami jednak auto ma zatarty silnik. Nie ukrywam że jestem noga z mechaniki i w sumie to nawet nie wiem co to dokładnie oznacza. Mogę go kupić za około 4000 zł i nie mam pojęcia czy warto pchać sie w taki interes bo z tego co mi sie wydaje musiałbym cały silnik wymienić, z tego co wyczytałem na Allegro i innych tego typu stronach silnik kosztowałby w granicach 1500 - 2000 zł. I z rad moje pytanie czy warto ?
Aristan94
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0- 0-2012
Auto: Chwilowo brak

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami
    Z okazji amerykańskiej premiery nowej wersji sedana IS, Lexus przygotował wyjątkowo pikantną stylizację tego modelu, w żartobliwy sposób nawiązującą do jednej z najostrzejszych odmian sosu chili. Auto prezentowane ...
    Ubezpieczenie samochodu krok po kroku Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Olsztyn 2012
      Volkswagen Golf GTD Variant, bok
      Autosacrum 2008
      BMW Concept X4, Sports Activity Coupe, przednia lampa LED