BMW e46 czy warto ?

BMW e46 czy warto ?

25 Sie 2015, 11:46

Witam.
Mam okazje kupić BMW e46 2000 rok 1.8 z wszystkimi bajerami jednak auto ma zatarty silnik. Nie ukrywam że jestem noga z mechaniki i w sumie to nawet nie wiem co to dokładnie oznacza. Mogę go kupić za około 4000 zł i nie mam pojęcia czy warto pchać sie w taki interes bo z tego co mi sie wydaje musiałbym cały silnik wymienić, z tego co wyczytałem na Allegro i innych tego typu stronach silnik kosztowałby w granicach 1500 - 2000 zł. I z rad moje pytanie czy warto ?
Aristan94
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0- 0-2012
Auto: Chwilowo brak

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Powrót z wakacji - korki, stres, złość, poddenerwowanie, agresja Powrót z wakacji - korki, stres, złość, poddenerwowanie, agresja
    Korki podczas powrotu z urlopu czy jazdy do pracy, konieczność nagłego hamowania, nieprawidłowe zachowania innych kierowców… - jazda samochodem może być źródłem stresu. Podenerwowanie kierującego negatywnie ...
    Jak bezpiecznie holować samochód osobowy? Jak bezpiecznie holować samochód osobowy?
    Niezależnie od tego ile jeździmy samochodem dużo czy też mało nie możemy założyć, że nie przytrafi nam się awaria, która unieruchomi nasz pojazd. Dlatego warto wiedzieć co zrobić, gdy do takiej sytuacji dojdzie? Po ...

•  
    • Autosalon Genewa 2006
      Batman - Monster Truck, 3
      Różowa Honda Civic VII
      Car audio, video 2007