BMW E46 sport/coupe

21 Lip 2009, 16:16

Witam, mam pytanie, czy gdybym kupił tak ową BMW tyle że starszy rocznik, nie zważając na karoserie etc, tylko z dobrym 'środkiem' to ile by wyniosło przełożenie srodka ( mówię o desce a nie o silniku itp ) z nowego modelu ? i o karoserii ? i czy wogóle ma to sens ?
K'K
Nowicjusz
 
Posty: 12

21 Lip 2009, 19:16

Wutłumacz jeszcze raz spokojniej i dokładniej, bo Cię wogóle nie rozumiem. I z tego co zrozumiałem to raczej przekładanie deski rozdzielczej czy karoserii nie ma większego sensu . . . Nie baw się w przeróbki tylko uzbieraj pięniądze na nowe BMW jeśli tak bardzo zależy Ci na nowoczesnym modelu, ale wiele starych samochodów dostarcza takiej samej radości z jazdy jak nowe drogie auta, zastanów się . . .
I love my little gray coupé
for a long time I collecting the cash for it
and MANAGED TO . !
Austin_Boy
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 186
Miejscowość: PTB / NYC

21 Lip 2009, 19:45

prawdopodobnie odziedziczę w spadku Passata b5 00r ale nie chodzi mi konkretnie o niego choć między innymi też gdyż jak wyżej napisałem prawdopodobnie go odziedziczę za parę miesięcy 8)


Moje pytanie brzmi :

Czy ma sens zmiana wnętrza dajmy na przykład tego Passata, chodzi mi o zmianę wnętrza np na Passata CC 08r lub z jakiegoś nowego audi, i czy też ma sens wymiana np układu kierowniczego, hamulcowego itp tu oczywiście mam na myśli układ np z Passata 00r na Passata np CC 08r lub normalnego 06r czy 07. I jeszcze pytanie o wymianę komputera na nowszy model analogicznie jak z układem hamulcowym itp.

A i bym zapomniał, miałem też chęć kupić BMW tak do 12 tyś i tak z ciekawości zapytam czy dałoby się przełożyć sam przód od nowej bmw? Tzn wiem że się da ale czy to by estetycznie wyglądało gdyby się takim samym lakierem pojechało ?




Czekam na odpowiedzi aha i ile by kosztowała zmiana ( ile mniej więcej części i ile mniej więcej wymiana i gdzie to robić, części co nieco oglądałem na allegro :) ) i jeśli taka wymiana miałaby sens to co wystarczy zmieniać ? ( konsole to na bank bym zmienił jak by się dało ) a resztę to jeśli nie będzie zmian to po co ?:) czekam na odpowiedzi.






Pozdrawiam !
K'K
Nowicjusz
 
Posty: 12

21 Lip 2009, 22:13

K'K napisał(a):Czy ma sens zmiana wnętrza dajmy na przykład tego Passata, chodzi mi o zmianę wnętrza np na Passata CC 08r lub z jakiegoś nowego audi, i czy też ma sens wymiana np układu kierowniczego, hamulcowego itp tu oczywiście mam na myśli układ np z Passata 00r na Passata np CC 08r lub normalnego 06r czy 07. I jeszcze pytanie o wymianę komputera na nowszy model analogicznie jak z układem hamulcowym itp.


Jeśli chodzi o układ kierowniczy, hamulce, komputer itp to oczywiście możesz pobawić w przeróbki i ma to sens, jest to koszt kilku tysięcy złotych i dużo roboty, więc będziesz musiał poświęcić temu dużo czasu. Z tego co powiedziałeś na poczatku zrozumiałem, ze chcesz wymieniać karoserie i tego typu robota bedzię dotyczyła samochodu. Oczywiście drobne poprawki, wyrzucenie starych części i włożenie nowych ma sens, ale czy jeżdżenie klasykiem bez żadnej dodatkowej roboty, nie sprawi Ci przyjemności i frajdy z jazdy . ? ;]
I love my little gray coupé
for a long time I collecting the cash for it
and MANAGED TO . !
Austin_Boy
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 186
Miejscowość: PTB / NYC

22 Lip 2009, 14:55

głównie chodzi mi o deske rozdzielczą i przedni zderzak wraz ze swiatłami, czy to robota do zrobienia ? i ile warte takie coś ? głównie pytam o Passata, owe bmw, lagunę i astrę 2 :)
K'K
Nowicjusz
 
Posty: 12
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi A6 Hybrid
    Hybrydowe Audi A6 to nowe oblicze limuzyny klasy business. Jego lekką karoserię osadzono na sportowym podwoziu. Wnętrze jest eleganckie i ergonomiczne, a kierowca i pasażerowie mają do dyspozycji wiele systemów wspomagających ...