BMW e46 VS Audi A6 VS ford Mondeo VS ford focus POMOCY!!

[BMW e46 VS Audi A6 VS ford Mondeo VS ford focus] POMOCY!!

03 Lut 2007, 23:02

Witam... Prosze o pomoc poniewaz nie wiem na co sie zdecydować mam okolo 30tys zł na auto. Myslalem o nastepujacych autach:

BMW 3 E46 rocznik 1999-2000 w dieslu albo benz diesel 2.0, benz poniżej 2.0.

Audi A6 1998-2000 ( okrągły tył) zdecydowanie w dieslu.

Ford Mondeo 2001-2002 tu wersja silnikowa w dieslu 2.0

Ford Focus 2002-2003 diesel 2.0, benz poniżej 2.0.

Wszystkie samochody szukam w miarę bogatych wersjach wyposazeniowych.
I oczywiscie 4 drzwiowe NIE KOMBI!

PoMOCY!! Auto ma być w miare oszczedne, wytrzymale(na usterki), wygodne i musi wygladac. (do tanca i do rozanca)

Mam nadzieje, że ktoś podzieli sie swoimi doświadczeniami z góry dziekuje!
STOP BURACTWU!! UWOLNIĆ BMW!!
rivek
Nowicjusz

Miejscowość: Gorzów Wlkp. __-->Szczecin

Re: [BMW e46 VS Audi A6 VS ford Mondeo VS ford focus] POMOCY

05 Lut 2007, 11:39

witam
ja tyd. temu oddałem mondeo 02r. 2,0tdci za 28K i polecam to auto jak najbardziej.
silnik ciągnie jak opętany , spalanie na poziomie 6l , wygoda na wysokim poziomie jak i wypas.
A6 kupiłem jakieś 2 miechy dla teścia , i tu będziesz miał problem zmieścić się w 30K (wersja sedan) u mnie wyszło 32K (kombi) 98r.
Bmw bardzo mi się podoba , ale osobiście odpuścił bym sobie to autko , zawieszenie bardzo delikatne (polskie drogi) i drogie , utrzymanie bardzo wysokie (AC,OC) .
Co do foczki , to napewno ciężko znaleźć sedana (a co dopiero kupić) , 2,0 tdci (130km) wymiata małą buda że aż miło patrzeć (kolega ma takiego , 3D) , mi ogulnie środek nie odpowiada , ale to rzecz gustu.

P.S. mój typ to zdecydowanie mondeo z silnikiem 2,0TDCi (130km) ten mniejszy bym odpuścił (115km)
Ale tu też będzie problem , w postaci sedana .
Najczęściej produkawane były kombi i hatchbacki .
P.P.S. Ja zakupiłem właśnie mondeo 2006 r w sed. ale udało mi się , życze udanych łowów
pozdrawiam
M.F.G.
Ryba
v-ride
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody Toyoty otrzymają karty SIM Samochody Toyoty otrzymają karty SIM
    Japoński operator telekomunikacyjny KDDI będzie dostarczał karty SIM do połączonych w sieci samochodów Toyoty. Nowe karty umożliwią globalną komunikację i wymianę danych między autami. Do 2020 roku Toyota zamierza ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 125p, kobieta za kierownicą, 2
      Felga aluminiowa z grawerem
      Mercedes W140
      Skoda Kodiaq, przód