BMW e46

BMW e46

24 Sty 2010, 12:23

Witam.

Jestem zainteresowany kupnem tego modelu BMW. Proszę o opinię na temat tego samochodu. Przede wszystkim czy to dobry wybór i jak jest z awaryjnością , cenami części, serwisowaniem oraz chciał bym też wiedzieć jaka wersja silnikowa jest najlepsza.
Z góry dziękuję za wszlkie odpowiedzi.
Johnson
Nowicjusz

Re: BMW e46

24 Sty 2010, 15:17

Hej, do jesieni jezdzilam e46 w cabrio z 2004 r-2.5 litrowa benzyna. Narzekalam na elektronike- mialam to auto od nowosci, skonczylam jezdzic z przebiegiem 80 tys km. Czestym problemem byl centralny zamek, zawieszal sie czesto, dwa razy zmagalam sie tez z kontrolka EML, ostatnio w czerwcu wymienilam przez to czujnik czy wlacznik biegu jalowego- ok 700 zl. Slyszalam kilka dobrych opinii o dieslach z tego modelu.
Mam prosty gust - zadowala mnie to co najlepsze
ameering
Nowicjusz

Miejscowość: PL/DE/LUX
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SKODA Citigo - nr 1 w segmencie aut mini! SKODA Citigo - nr 1 w segmencie aut mini!
    SKODA Citigo zajęła 1. miejsce pod względem sprzedaży w segmencie A na polskim rynku w styczniu 2013 roku. Model Citigo od momentu wprowadzenia na rynek cały czas zajmował bardzo wysokie pozycje, jednak pierwszy raz udało ...
    Bezpieczna droga do szkoły - to w większości zasługa kierowców Bezpieczna droga do szkoły - to w większości zasługa kierowców
    Wakacje już się skończyły i wkrótce uczniowie wrócą do szkoły. Bardzo ważne jest to, by docierali tam cali i zdrowi. Niestety, w Polsce statystycznie każdego dnia kilkoro dzieci w wieku 7-14 lat zostaje rannych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      GTP Light