BMW e46

BMW e46

24 Sty 2010, 13:23

Witam.

Jestem zainteresowany kupnem tego modelu BMW. Proszę o opinię na temat tego samochodu. Przede wszystkim czy to dobry wybór i jak jest z awaryjnością , cenami części, serwisowaniem oraz chciał bym też wiedzieć jaka wersja silnikowa jest najlepsza.
Z góry dziękuję za wszlkie odpowiedzi.
Johnson
Nowicjusz

Re: BMW e46

24 Sty 2010, 16:17

Hej, do jesieni jezdzilam e46 w cabrio z 2004 r-2.5 litrowa benzyna. Narzekalam na elektronike- mialam to auto od nowosci, skonczylam jezdzic z przebiegiem 80 tys km. Czestym problemem byl centralny zamek, zawieszal sie czesto, dwa razy zmagalam sie tez z kontrolka EML, ostatnio w czerwcu wymienilam przez to czujnik czy wlacznik biegu jalowego- ok 700 zl. Slyszalam kilka dobrych opinii o dieslach z tego modelu.
Mam prosty gust - zadowala mnie to co najlepsze
ameering
Nowicjusz

Miejscowość: PL/DE/LUX
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowoczesne wyposażenie samochodu? Rozwiązania są starsze, niż myślisz Nowoczesne wyposażenie samochodu? Rozwiązania są starsze, niż myślisz
    Klimatyzacja, poduszki powietrzne, nawigacja czy tempomat - dzisiaj takie rozwiązania to żaden rarytas. Znajdziemy je w wielu samochodach, nawet tanich kompaktach czy miejskich hatchbackach. Chociaż mogłoby się wydawać, że ...
    Hybrydy w górę, a diesle w dół - wynajem długoterminowy Hybrydy w górę, a diesle w dół - wynajem długoterminowy
    Na europejskim rynku samochody z napędem alternatywnym zdobywają coraz większą popularność i odnotowują kolejne rekordy kosztem modeli z silnikami zasilanymi olejem napędowym. Również w Polsce łączny udział diesli ...

•