BMW e46

BMW e46

17 Mar 2015, 11:17

Interesuje mnie BMW e46, mam cztery ogloszenia ktore mnie zainteresowaly.
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]

Najbardziej odpowiada mi ostatnia sztuka lub trzecia, jestescie w stanie cos pomoc ??
prs
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 07 2014
Auto: Nie mam

Re: BMW e46

18 Mar 2015, 12:24

Ad. 1 srebrny jest ciężkim kolorem do oceny ze zdjęć - wydaje mi się że pokrywa bagażnika była ruszana, Załatw VIN sprawdzimy czy naprawdę auto ma zapłaconą akcyzę oraz sprawdzimy wyposażenie.
Ad. 2 Prawdopodobnie robiony błotnik lewy przód oraz drzwi prawe tył (nawet zdjęcia robione tak żeby dokładnie nie było widać) podobnie VIN i sprawdzamy
Ad. 3 Brak uwag do stanu blacharskiego - VIN do załatwienia. Brak naklejki na szybie, auto prawdopodobnie z Niemiec na ,,wyklejankach,, nieoryginalne tablice z allegro na który ,,bezprawnie,, ,,można,, poruszać się po naszych drogach - ubezpieczenie na numer VIN. Możliwe że umowa na Niemca.
Ad. 4 To auto mamy Ci sprawdzić :) więc będziesz wiedział o nim dużo. Uwagi można mieć do błotnika prawego z przodu ale to już wiesz.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 32
Miejscowość: Cała Polska

Re: BMW e46

19 Mar 2015, 19:23

Auto okazało się jednak nieco inne niż jest to opisane w ogłoszeniu - niedługo przedstawimy Wam wyniki inspekcji.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 32
Miejscowość: Cała Polska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia Ceed 2 - led reflektor przód jak naprawić? Kia Ceed 2 - led reflektor przód jak naprawić?
    Koledze zepsuł się reflektor mianowicie nie zapala mu się led w jednej z lamp nie świeci w ogóle a w drugiej miga czasami. Są to wersje europejskie zwykłe soczewki z ledami (nie Xenon) czy jest możliwość naprawienia ...
    Silnik wysokoprężny 1.6 CDTI - Opel Silnik wysokoprężny 1.6 CDTI - Opel
    Nowy silnik wysokoprężny 1.6 l zapewnia najlepsze w swojej klasie osiągi we wszystkich kluczowych parametrach. Został wprowadzony w modelu Zafira Tourer i docelowo zastąpi obecną jednostkę 1.7 l i wersje 2.0 l o niższej mocy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI