BMW E46

BMW E46

26 Lut 2017, 19:57

Witam, zastanawiam się nad kupnem BMW E46. Jaki przebieg dla tego auta będzie jeszcze w miarę "normalny"? Na jakie rzeczy zwrócić szczególną uwagę w przypadku tego modelu? Znalazłem ogłoszenie: [link wygasł] i chcę zapytać czy wg. was na tych zdjęciach wszystko wydaje się okej z autkiem? Wiem, że po samych zdj. nie da się w 100% ocenić samochodu ale w ramach wstępnej "analizy" chcę się dowiedzieć czy w ogóle warto jechać oglądać to auto na żywo.
rvv
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Powroty z wakacji Powroty z wakacji
    Koniec sierpnia na drogach jak co roku oznacza powroty z wakacji. Wzmożony ruch, pośpiech kierowców spowodowany powrotami na ostatnią chwilę, obniżona koncentracja oraz paradoksalnie bardzo dobre warunki na drogach ...
    Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania? Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania?
    Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...

•