BMW E90 czy warto ?

BMW E90 czy warto ?

12 Sty 2015, 19:18

Co sądzicie o tym aucie ?
[link wygasł]
dawno nie kupowałem samochodu i zaskoczyło mnie to co się dzieje teraz na rynku aut. Widzę że kręcenie przebiegu odeszło do lamusa.
Tutaj przeczytałem o podatku VAT
http://moto-zakup.pl/menu/pakiety-2/cla ... datek-vat/
czy myślicie że to auto może być narażone na niezapłacony podatek ? Nie chciałbym się tak naciąć :evil:
zastanawiam się na skorzystaniem z usługi tej firmy - widzę że jest tu ktoś od nich.
lkir
Obserwowany

Auto: BMW E90
Silnik: 2.0D

Re: BMW E90 czy warto ?

12 Sty 2015, 19:40

lkir napisał(a):Widzę że kręcenie przebiegu odeszło do lamusa
nie byłbym tego taki pewien, po prostu miałeś szczęście :mrgreen: egzemplarz niczego sobie, możnaby się nim zainteresować
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

Re: BMW E90 czy warto ?

12 Sty 2015, 19:57

Policz opłaty, zapytaj od jakiej kwoty będą naliczone i wtedy przemyśl sprawę :) bo wtedy już takiej okazji cenowej może nie być.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 32
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    BMW Z4: roadster przyszłości BMW Z4: roadster przyszłości
    Nowe elementy zewnętrzne, staranne modyfikacje we wnętrzu, nowy pakiet wyposażenia i nowy podstawowy wariant silnikowy BMW Z4 powodują, że na salonie NAIAS 2013 w Detroit samochód będzie wyglądał jeszcze bardziej atrakcyjnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Infiniti Q50
      S2020005