BMW E92 widebody???

08 Paź 2021, 12:23

Yoo!
Chcę zrobić mój projekt samochodu w następne wakacje. Będzie to na 99% BMW E92 serii 3 ale może jednak E90 i jest na to ten 1% (oba 2007-2009).
Szukam najlepiej wyglądającego widebody kit'u dla tego tej beci, ale każdy zestaw, który jest ładny fajnie wygląda to jest przeznaczony dla wersji M3 E92, a nie serii 3 E92.
Tak więc proszę o pomoc chłopaki w poszukiwaniu najlepszego zestawu widebody do E92.

Na początek chciałbym was zapytać o STREETFIGHTER LA widebody kit; czy pasuje do E92? Po opisie mogę stwierdzić, że jest to możliwe, ale nie chcę wyrzucać ponad 15 tysięcy jeżeli coś by nie grało.

Teraz może głupie i bezsensowne pytanie, ale chciałbym zapytać; czy po zamontowaniu M3 body kit do E92 jest możliwość zamontowania widebody, które pasuje tylko do wersji M3?

Jest możliwośćy znalezienia widebody kitu, który będzie fajnie wyglądał, czy może trzeba skompletować każdą część osobno, żeby uzyskać dobry efekt, a jeśli ta druga opcja to gdzie mam szukać by osiągnąć efekt tak jak np. w linku poniżej.

Pytałem w jednym sklepie o ten zestaw bo się w nim zakochałem, ale pasuje tylko do M3, dlatego chcę poszukać fajnego widebody albo części, które mi go zastąpią.

Liczę na was, bo może coś więcej się dowiem :P
Ostatnio edytowany przez ArteK, 19 Paź 2021, 10:58, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Linki nie działały i zostały usunięte
stasiukot
Obserwowany
 
Posty: 1

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jazda na pamięć i kierowca jak na autopilocie
    Mówi się, że praktyka czyni mistrza. W przypadku codziennej jazdy tymi samymi drogami to powiedzenie nie zawsze się sprawdza. Jazda jak na autopilocie, dekoncentracja, zmniejszona świadomość, a nawet niedostrzeganie ...
    Apple użyje Lexusów RX 450h w badaniach nad pojazdami autonomicznymi
    Dziennikarze Automotive News dotarli do oficjalnych informacji, potwierdzających zamiar wejścia technologicznego giganta z Kalifornii w branżę motoryzacyjną. Wynika z nich, że platformą dla prób prowadzonych przez ...

  •