BMW , Mercedes w211 czy Audi a6c6

BMW , Mercedes w211 czy Audi a6c6

12 Sie 2018, 21:18

Witam zamierzam po przyjeździe z zagranicy kupić coś z tych 3 aut, które bardzo mi się podobają. Najbardziej skłaniał bym się ku BMW budżet to 37tys.
1.BMWW 535d 272km lub lifting 286km. 2.Audi A6 C6 3.0tdi 233km 3.Mercedes e w211 3.2 224km Oczywiście liczę się z kosztami i na początek zostawiłem sobie 8 tys na jakies naprawy które na pewno na mnie czekają.Pozdrawiam.
Arti882
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe oznaczenia paliw - trzy grupy kółko, kwadrat, romb Nowe oznaczenia paliw - trzy grupy kółko, kwadrat, romb
    W całej UE na dystrybutorach oraz w nowych pojazdach pojawią się symbole, które mają pomóc kierowcom uniknąć pomyłek podczas tankowania. W zależności od rodzaju paliwa będą to trzy główne grupy: benzyna ...
    Lakiernia powłok zewnętrznych Lakiernia powłok zewnętrznych
    Audi uruchomiło w swojej fabryce w Ingolstadt nową lakiernię powłok zewnętrznych. Prof. dr Hubert Waltl, członek zarządu Audi AG ds. produkcji, razem z dyrektorem fabryki Albertem Mayerem i przewodniczącym Rady Zakładowej ...

•  
    • Koncepcyjny Opel Flextreme GT/E
      Motocyklista na Dakarze
      Isuzu T-Next, studyjna wizja ciężarówki przyszłości - Tokyo Motor Show 2011
      BMW E34 serii 5, samochód do driftu