BMW vs Audi

BMW vs Audi

21 Lis 2010, 13:52

Witajcie,
Pod koniec grudnia kupuję swój pierwszy w życiu samochód. Długo zastanawiałem się nad samochodem którym chciałbym jeździć i padło na jakąś elegancką limuzynę.

Zastanawiam się między BMW 745 (2003 - 2005) a Mercedesem CLS.

Który z ww. samochodów możecie mi polecić, rozpisać główne wady i zalety.
Może zaproponujecie mi też inne duże, eleganckie auto? Do wydania mam ok. 80 tys zł.

Dziękuję i pozdrawiam
Hartmann
Pleśniak
Nowicjusz

Re: BMW vs Audi

21 Lis 2010, 14:14

Kolejna prowokacja?
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

21 Lis 2010, 14:52

To co w końcu? bo w temacie piszesz, że Audi, a tu że mercedes.
barney
Początkujący

Miejscowość: polska

21 Lis 2010, 15:35

hah ciekawe gdzie kupisz CLS-a za te pieniądze ? Chyba że poskładany z trzech... Nie wiem czy masz bogatych rodziców czy to tylko marna prowokacja... Audi A8 D3 4.0TDi... Jeżeli to ma być twój pierwszy samochód to powodzenia w opłatach jeszcze heh.
MordaS13

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowe ABC - to powinieneś wiedzieć o samochodach na wodór Wodorowe ABC - to powinieneś wiedzieć o samochodach na wodór
    Samochód na wodór? Dziś dla większości ludzi brzmi nieprawdopodobnie, ale to już rzeczywistość. W istocie otrzymywanie wodoru i jego wykorzystanie do poruszania pojazdów to sprawy prostsze, niż się na ...
    Prowadzenie samochodu na głodzie Prowadzenie samochodu na głodzie
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Jaguar