Bora problem ze skrzynią automatyczną

bora problem ze skrzynią automatyczną

24 Kwi 2012, 01:05

Witam wszystkich jestem tu nowy:)

posiadam vw bore z 2000r. i mam problem z skrzynia automatyczną, mianowicie auto przezuca biegi dopiero przy 4tys.obr. i do tego nie wszystkie czasem tylko 3 czasem cztery a czasem wystko działa jak powinno...

Czy ktos z was wie co moze byc tego przyczyną?
Paris
Obserwowany

Prawo jazdy od: 26 09 1992
Auto: patrol

Re: bora problem ze skrzynią automatyczną

06 Cze 2012, 22:12

jeśli skrzynia przeszła więcej niż 350 tys to należy się jej remont - 4000-5000 zł netto i kolejne 300 tysięcy przejedzie przy prawidłowej obsłudze i użytkowaniu.

ja w swoich dwóch autach robiłem kapitalne, jeden w ASB Plochec drugi w AutoJózefów i tego pierwszego uczciwie polecam (jedyny minus długie terminy nawet do miesiąca)

konwerter, zawory, tarczki, kosz forward.. regeneracja układu sterującego.
kbauto
Nowicjusz

Auto: SGA x 2 AFN @
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowe ABC - to powinieneś wiedzieć o samochodach na wodór Wodorowe ABC - to powinieneś wiedzieć o samochodach na wodór
    Samochód na wodór? Dziś dla większości ludzi brzmi nieprawdopodobnie, ale to już rzeczywistość. W istocie otrzymywanie wodoru i jego wykorzystanie do poruszania pojazdów to sprawy prostsze, niż się na ...
    Światowy Zlot Citroenów 2CV Światowy Zlot Citroenów 2CV
    Światowy Zlot fanów modelu Citroena 2CV zgromadził miłośników już po raz dwudziesty drugi. Odbył się on pod koniec lipca od 26 do 30 w portugalskim kurorcie Ericeira nad Oceanem Atlantyckim. Światowy Zlot 2CV ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fabryka Hyundaia w Turcji
      Cztery lata Mazdy w Polsce
      DAF XF Euro6, ciągnik
      2010-12-28 15-21-25 400