Box do Audi lepiej kupić czy wypożyczyć ?

17 Gru 2016, 11:23

Jedziemy na krótką wyprawę kilkoma samochodami zastanawiam się poważnie nad boxem do naszego autka Audi A4 .Co wart kupić a moze jednak wypożyczyć? macie jakieś sprawdzone punkty sprzedaży lub wypożyczalnie.Przyznam ,że interesuje mnie opcja oszczędna.
Jestem z okolić Otwocka.
radoslawp
Obserwowany

Prawo jazdy: 06 08 2000
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Audi A4
Silnik: 140
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

24 Sty 2017, 18:06

radoslawp napisał(a):Co wart kupić a moze jednak wypożyczyć?
Pytanie jeszcze na jaki czas potrzebujesz takiego boxu?
Kolejne pytanie to czy jak kupisz taki box to czy często będziesz go uzywał i czy będziesz miał miejsce na trzymanie go np. w garażu bo gabaryty jego są spore.

Wypożyczenie boksów to koszt od 20zł do około 40zł za dobę wszystko zależy od wielkości i producenta danego boxu.

Kupno boxu to tu już musimy liczyć się z kosztami od około 400zł do ponad 2000zł.

Moim zdaniem jeżeli box ma być używany raz w roku przez 7-14 dni to kupowanie go moja się z celem no chyba że ktoś mam dużo miejsca na trzymanie rzeczy o takich gabarytach.

Box warto jest kupić jak będziemy go używać kilka razy w roku wtedy warto się nad takim zakupem zastanowić i wybrać produkt renomowanego producenta.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Uwaga! Od 1 czerwca 2021 ważne zmiany w przepisach.
    Od 1 czerwca 2021 roku wchodzą dość istotne zmiany w ustawie PoRD. Dotyczą nie tylko kierowców, ale też pieszych. Co się zmiania? Na początek najbardziej kontrowersyjny i pokręcony przepis : 1. pieszy znajdujący się ...
    Kalkulator - prawo jazdy kat. "B" + przyczepa
    Jak ciężką mogę ciagnąć przyczepę mając prawo jazdy kategorii"B"? Czy mogę jechać z przyczepą kempingową? Czy przyczepa musi posiadać hamulec najazdowy? Jak policzyć czy jazda z przyczepą jest zgodna z prawem?

•